Як прибрати синці під очима в фотошопі. Як замазувати прищі в фотошопі.

Одна з важливих завдань, що вирішуються при ретуші фотографій, - усунення нюансів і дефектів, які негативно позначаються на зовнішньому вигляді фотомоделі. Як правило, це проблеми, пов'язані з кольором і станом шкіри.
Вам знадобиться
  • -комп'ютер з програмою Photoshop; -усідчівость
Інструкція
1
Для усунення дефектів шкіри дуже зручним є інструмент Patch Tool (Заплатка) програми Adobe Photoshop. Щоб усунути неприємні складки і синяки під очима виконайте наступні операціі.Откройте файл з цифровим зображенням.
2
За допомогою інструменту Polygonal Lasso виділіть зону під очима, приблизно так, як це показано на схемі. Таким чином ми вкажемо, яку ділянку буде підданий змінам.
3
Виберіть інструмент Patch Tool. Поставте курсор в середину виділеної зони і, не відпускаючи кнопку миші, акуратно потягніть зображення. Таким чином ви зможете вибрати «донорський ділянку, колір і фактура з якого займуть місце області, яка здається нам неблагожелательного. Як правило далеко в пошуках потрібного фрагмента рухатися не доводиться - цілком підходить ділянка, що знаходиться по сусідству з виділеною зоною.
4
Відпустіть кнопку миші. Програма автоматично проведе «вживлення ділянки шкіри, підігнавши його краю під нове місце.
5
Якщо результат вас, з якоїсь причини? не влаштував, можна натиснути на клавіатурі поєднання Ctrl + Z, або вибрати в меню Edit команду Undo (Відмінити останню дію). Після цього можете заново повторити спробу вибору участка- «донора і участка-« пацієнта.
6
Якщо ви залишилися задоволені результатом останньої операції, її можна повторити для інших частин обличчя і ділянок, на яких ви виявили небажані ефекти - у тому числі так можна видалити не тільки синці, а й відблиски від спалаху, дрібні дефекти шкіри і т.п.
7
По завершенню роботи над зображенням, збережіть його командою Save As з меню File. Потрібно пам'ятати, що відредаговане зображення краще зберегти з іншим ім'ям або в іншому місці, щоб на всякий випадок залишити исходник недоторканим - ніхто не застрахований від помилки і, бути може, у вас надалі виникне необхідність повернутися до редагування першоджерела, і буде дуже прикро, якщо він виявиться безслідно знищено більш пізніми копіями і модифікаціями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/JHzX9_JFzFk
Зверніть увагу
Дана стаття корисна для тих, хто має досвід роботи за комп'ютером.
Корисна порада
Для устрененія дефектів шкіри в Photoshop використовується інструмент Patch Tool, або латочка
Фотоапарати вже стали невід'ємною частиною нашого життя. Зараз вже мало хто собі може уявити поїздку на відпочинок без нього. Але іноді трапляються такі ситуації, що на прекрасному знімку у вас видно синець, подряпина або мішки під очима. А на майбутнє, природно, хотілося б залишити бездоганну фотографію.
Інструкція
1
Для початку визначимося з фотографією і відкриємо її в фотошопі. File - Open (Файл - відкрити)
2
Для виконання тих чи інших дій в фотошопі є кілька інструментів. Для даної операції підійдуть два з них: інструмент Пензель відновлення (Healing Brush) і інструмент Штамп (Clone Stamp). Пензель відновлення більше підходить для роботи зі зморшками і мішками під очима. Нам потрібно замінити колір синяка кольором шкіри, для цієї операції більше підійде інструмент Штамп.
3
Відрегулюємо масштаб знімка так, щоб нам було зручно працювати з синцями. Для цього затискаємо кнопку ALT і крутимо коліщатко мишки. Далі налаштуємо курсор. Клацаємо правою кнопкою миші, і в меню вибираємо потрібний діаметр і жорсткість.
4
Після настройки затискаємо клавішу ALT (курсор набирає вигляду хрестика) і клацаємо по знімку недалеко від синяка. Саме це місце буде копіюватися і замінювати колір синяка.
5
Приступимо до «замазування» синяка. Якщо робити не поспішаючи й акуратно, то можна практично ідеально прибрати синяк і підібрати яскравість, колір і відтінок цього місця.
6
Якщо потренуєтеся, то зовсім скоро ви зможете проробляти дану операцію, як професіонал фотошопа. І ви зрозумієте, що прибрати синці в фотошопі - абсолютно нескладно. Вдалих починань!