Як підготувати зображення до друку.

На фотографіях, які ми вибираємо для друку, як правило, відображені важливі моменти. Правильно підготовлені і якісні зображення допоможуть зберегти ваші спогади яскравими і чіткими.
Вам знадобиться
  • - цифрове зображення;
  • - графічний редактор;
  • - носій для запису.
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити - перевести зображення в колірній режим CMYK. У комп'ютерній графіці існують різні колірні схеми, вони визначають те, як ми бачимо ті чи інші кольори. Так, один і той же колір в різних колірних просторах може мати різні варіації. RGB - колірна схема, використовувана для відображення квітів на моніторі комп'ютера, а CMYK - схема для друку зображень. Якщо попередньо перевести зображення для друку в цей режим, ви зможете приблизно побачити, якими будуть кольору після друку.
2
Подивіться на своє зображення і перевірте, чи вистачає фотографії контрасту, різкості і насиченості квітів. Якщо фото вимагає відповідної обробки, скористайтеся редактором, наприклад, Adobe Photoshop. Для підвищення різкості картинки в Photoshop відкрийте інструмент «розумна різкість» (фільтр - різкість - розумна різкість). У вікні встановіть значення інтенсивності і радіусу, значення якого не має перевищувати 2-х одиниць.
3
Насиченість кольорів не повинна бути занадто інтенсивної. Ви також можете додати яскравість якої-небудь окремої групи кольорів. Для цього в програмі Photoshop відкрийте інструмент «колірної тон/насиченість» (Ctrl + U), у вікні виберіть групу кольорів (наприклад, «червоні»), а потім змініть значення насищенності.Сделайте фото більш контрастним за допомогою команди «яскравість/контрастність ». Інший варіант - відкрити вікно «рівні» (Ctrl + L) і пересунути трохи чорний і білий бігунки графіка до його центру.
4
Встановіть правильні значення розміру зображення і його дозволу, вони повинні відповідати формату друку. Завжди вибирайте дозвіл 300 dpi при друку. Це значення вважається оптимальним для фото невеликих форматів. Стандартні розміри зображень в фотолабораторіях: 10.2? 15.2, 12.7? 17.8, 15.2? 2.16, 20.3? 25.4, 21? 30.5, 25.4? 30.5, 25.4? 38.1. 30.5? 40.0, 30.5? 45.7. Якщо ви користуєтеся програмою Photoshop, змініть параметри в меню «зображення», потім «розмір зображення» .Сохраніте зображення у форматі JPG, TIFF або BMP.