Як підключити навушники до задньої панелі. не визначається роз'єм для навушників на задній панелі.

Майже завжди системні блоки настільних комп'ютерів мають дубльовані на задній і передній панелях роз'єми для підключення зовнішніх аудіопристроїв, включаючи навушники. Роз'єми на задній панелі розміщені безпосередньо на материнській платі або аудіокарті, а передні підключаються окремо при складанні комп'ютера. Якщо ви плануєте використовувати навушники постійно, то зручніше задіяти для цього один з роз'ємів на задній панелі системного блоку.
Інструкція
1
Розташуйте системний блок так, щоб можна було не на дотик, а візуально контролювати процес підключення до задньої панелі - вам буде потрібно бачити не тільки розташування гнізд, але і їх кольорове маркування. Вимикати комп'ютер при цьому не обов'язково, але якщо отримати доступ до зворотної сторони системного блоку без від'єднання проводів не вийде, то тимчасово завершите його роботу.
2
Знайдіть потрібне гніздо. Якщо з'єднувальний провід підключаються навушників має на кінці вузький штекер (miniJack), то вам треба знайти гніздо такого ж діаметру, позначене зеленої (салатної) кольоровим маркуванням. Якщо штекер має більший діаметр (3,5 мм), ніж роз'єм (2,5 мм), то доведеться додатково придбати відповідний перехідник (40-100р.). Якщо з'єднувальний провід навушників закінчується плоским штекером USB-коннектора, то вибирати якийсь конкретний USB-роз'єм на задній панелі немає необхідності, вони рівнозначні.
3
Завантажте комп'ютер, якщо ви його відключали. Якщо ні, то зачекайте кілька секунд, які потрібні операційній системі для визначення нового підключеного пристрою. Як правило, від користувача більше нічого робити не потрібно, навушники відразу після цього будуть готові до використання.
4
Якщо після підключення головних телефонів звуку в них немає зовсім або працює тільки один канал, то причин може бути кілька. Одна з них - материнська плата має вбудовану аудіокарту, яка не може працювати зі стандартним драйвером встановленої в ваш комп'ютер операційної системи. Найчастіше така проблема вирішується установкою драйвера Realtec HD, який можна знайти в комплекті програмного забезпечення придбаних навушників або материнської плати. Неважко його відшукати і в інтернеті - це безкоштовне ПЗ, викладаємо виробником у вільний доступ.