Як отримати ICQ номер. Як отримати новий номер icq.

Отримати ICQ номер хочуть ті, хто бажає бути завжди на зв'язку зі своїми друзями або колегами. Це найбільш швидкий спосіб обміну повідомленнями між користувачами. Для його реєстрації можна скористатися кількома методами.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, підключення до мережі Інтернет, браузер.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт компанії ICQ за посиланням http://www.icq.com/ru. Тут у вас є можливість завантажити програму для спілкування, або її онлайн-версію - web-icq. Щоб отримати власний UIN (унікальний ідентифікаційний номер) необхідно натиснути на кнопку, розташовану в самому верху сторінки, - «Реєстрація ICQ».
2
У формі заповніть графи «Ім'я», «Прізвище», «Адреса електронної пошти», «Пароль», «Дата народження» і введіть символи, які підтверджують вашу «людяність». Постарайтеся придумати якомога більш складний пароль, який містить в собі цифри і букви латинського алфавіту. Можна навіть поекспериментувати з регістром. Останнім часом почастішали випадки злому icq-акаунтів, тому будьте уважні і не втратьте свій список контактів. Після натискання кнопки «Реєстрація» на вашу електронну адресу прийде повідомлення про успішно завершеною реєстрації та пропозиція заповнити більш детальну анкету про себе. Тепер впишіть в ICQ-агент електронну адресу і пароль, і можете спілкуватися з друзями.
3
Скористайтеся SMS-сервісом. Даний метод дозволяє заощадити час на заповненні анкет. Для того щоб скористатися ним, необхідно відправити повідомлення «regnomer» (без лапок) на номер 1121. У відповідь прийде особистий UIN і пароль від нього. Вартість повідомлення залежить від мобільного оператора мережі.
4
Купуйте ICQ-номер в інтернет-магазині. У ньому можна вибрати різні комбінації цифр, а також їх кількість. Ціна таких ідентифікаційних номерів, як правило, коливається в межах 50-500 рублів. Вартість «золотих» номерів може обчислюватися тисячами рублів.
Часто користувачі задають питання про те, як можна зареєструвати новий icq номер в інтернеті. Здійснити дану операцію не складно, головне мати електронну адресу і підключення до інтернету.
Інструкція
1
Раніше система дозволяла реєструвати нові номер а прямо з програми і використовувати тут же icq номер . Не так давно все було перероблено, і тепер реєстрація доступна тільки на офіційному сайті розробників. Зайдіть на сайт icq.com. Браузер автоматично перейде на російськомовну версію сайту, якщо ваш ip-адреса належить провайдеру з Росії. Натисніть кнопку «Реєстрація». Вам потрібно буде заповнити всі дані, які будуть запитуватися системою.
2
Уважно вписуйте адресу електронної пошти та пароль. Намагайтеся використовувати найбільш складні комбінації символів і цифр, щоб ваш номер ок неможливо було зламати за допомогою Брута. Вам потрібно буде ввести код перевірки, щоб зареєструвати новий номер . Це дозволяє захистити систему від автоматичної реєстрації в пошуках унікальних комбінацій номер ів. Якщо на сайті зажадають ввести номер телефону, то потрібно вводити діючий, так як на нього прийде повідомлення з перевірочним кодом.
3
Далі система на електронну скриньку надішле вам повідомлення нової реєстрації з проханням підтвердити операцію. Перейдіть по посиланню. Щоб реєстрація була повністю завершена, вам потрібно завантажити та встановити програму миттєвих повідомлень ICQ 7. Використовуйте антивірусне програмне забезпечення, коли качаєте файли з інтернету. Встановіть утиліту в системний локальний диск.
4
На робочому столі з'явиться ярлик. Натисніть на ньому два рази правою клавішею миші для запуску програми. З'явиться віконце, в якому потрібно ввести дані, вислані вам на електронну скриньку. Поставте галочку поруч із пунктом «Входити автоматично». Якщо ви впевнені в тому, що ваш комп'ютер повністю захищений, то напроти пункту «Зберегти пароль» поставте галочку. При підключенні інтернету програма автоматично буде підключатися.