Як зробити відкритий доступ.

Папкою називають елемент файлової системи, структуру для зберігання файлів та інших каталогів. Під відкритим доступом до папки розуміють доступ до її вмісту декількох користувачів як по мережі, так і з одного комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Упевнені навички роботи з операційними системами сімейства Windows.
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою по папці і в меню виберіть пункт "Загальний доступ". Ви відкрили доступ до цієї папки. Далі настроєм права доступу різних користувачів до цієї папки.
2
У вікні, виберіть пункт "Відкрити спільний доступ", натисніть "Застосувати".
3
Відкрийте вкладку "Безпека". Виберіть у верхньому вікні користувачів або групи, права яких хочете налаштувати і натисніть кнопку "Змінити". У вікні, виберіть пункти, які співіснують цьому користувачеві, після чого закрийте вікно, натиснувши кнопку "Ок". Аналогічним чином налаштуйте права для інших користувачів, після чого закрийте всі вікна, натиснувши клавішу "Ок". В результаті ваших дій ви відкрили загальний доступ до папки і обмежили права користувачів на роботу з нею.
Зверніть увагу
Уважно слідкуйте за правами користувачів, щоб не дати доступ на зміну файлів тому, кому не слід, оскільки це може привести до необоротних наслідків.
Корисна порада
При налаштуванні безпеки найкраще зробити одного користувача з повним доступом, а права інших максимально обмежити.