Як поставити черепашку. Як зібрати гараж черепашку інструкція.

Гаражі-черепашки вважаються найбільш практичними. Справа в тому, що вони займають мало місце на ділянці. При збірці необхідно тільки підготувати сім рам. Збираються вони на двох підставах. Всю роботу без проблем можете виконати самостійно.
Інструкція
1
Підставою гаража буде виступати конструкція з дощок. Вони повинні мати товщину більше 5 см. Рекомендується брати дошки шириною 20 см. При створенні рами-каркаса необхідно застосувати дерев'яний брус перерізом 4х8 см. Скріпити окремі бруси можна клеєм. З'єднання елементів потребують посилення. Для цієї мети по кутах закріпіть фанерні або залізні косинки.
2
В підставі рами встановіть шарніри. Як кріплення добре підходить болт або проушина, яка зроблена зі смугової сталі. Через кути каркаса простягніть хороший шнур. Він сприятиме підвищенню стійкості споруди. В якості обшивки для гаража використовуйте брезент або будь-яку міцну тканину, яка використовується в пошитті наметів або тентів для вантажівок.
3
Такий гараж по своїй конструкції сильно нагадує «черепашку», за що і отримав таку назву. Його легко можна скласти до стіни. Розмір визначають відповідно до розмірів автомобіля. Особливу увагу приділіть розрахунку параметрів складних рам. Стіни гаража не повинні стосуватися автомобіля.
4
Як рами для такого гаража можуть бути використані сталеві і алюмінієві труби. При складанні зафіксуйте їх з металевими направляючими. Дерев'яні реї, які застосовуються для складання рам, зчепіть болтами з латуні. Можете також застосувати казеїновий клей. Першу раму зафіксуйте на стіні шурупами або дюбелями. Врахуйте, отвори повинні бути в цеглі, а не в швах стіни. Головки шурупів повинні потопати в рейці. Обов'язково обробіть оліфою всі дерев'яні елементи і пофарбуйте їх.
5
Щоб каркас надійно тримався, пропустіть по кутах міцний шнур. Для щільного закриття гаража знизу рам встановіть фіксатори. Тепер у вас є готовий гараж, в який ви можете в будь-який момент поставити автомобіль. Якщо необхідно, то можна його швидко зібрати і перенести на інше місце ділянки.