Як згортати пиріжки. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Пиріжки представляють собою смажені або запечені вироби з тіста з начинкою. Ароматна випічка із золотистою скоринкою викликає апетит, а привабливі форми радують око.
Інструкція
1
Наріжте тісто невеликими шматочками. Зліпити руками круглий коржик. В центр покладіть начинку. Краї ретельно защіпніте, вмочивши пальці в муку. Злегка пріплюсніте готовий пиріжок качалкою. Запікайте вироби, помістивши їх на деко швом вниз. Такий спосіб формування пиріжків отримав назву «човник».
2
Розділіть тісто на шматки. Кожен розкачайте в тонкий пласт овальної форми. Намажте все коржі начинкою, залишаючи по 1 см з країв. Хай вона трохи оживляти тісто протягом 10 хвилин. Потім поверніть пластинки в рулетики. Такий варіант підходить для рідкої начинки, тертого сиру, маку.
3
Розкачайте тісто качалкою в прямокутний пласт. Зверху розмажте начинку. Поверніть тісто рулетом і розріжте на однакові частини. На кожен шматочок натисніть в середині ручкою дерев'яної столової ложки.
4
виріжемо з тіста круглі коржі. В центр покладіть начинку. Защепіте краю по колу, залишаючи середину відкритою. Таку форму мають біляші, ватрушки.
5
Викладіть в центр коржі начинку. Защипують краю мотузочкою з одного боку, не доходячи до середини. А потім з іншого боку, залишаючи в центрі невеликий отвір. Так загортають розтягаї.
6
Скачайте з дріжджового тіста невеликі кульки. Зробіть в булочці поглиблення дерев'яним товкачем. Всередину покладіть сир або іншу начинку.
7
Розріжте раскатанное товщиною в 0,5 см тісто на трикутники. На широку сторону сектора покладіть начинку і скрутіть до гострої стороні так, щоб вона не розпливалася через край.
8
Наріжте тісто на квадрати або прямокутники. На одну половинку намажте начинку, а другий прикрийте і щільно притисніть. Це хороший варіант формування пиріжків з листкового тіста.
9
Розріжте розкачане тісто на довгі трикутники. У підстави зробіть невеликий надріз. Викладіть начинку. Скатуйте тісто трубочкою від основи, надаючи форму півмісяця. Кінчик подверніте. Таким чином з тіста згортаються круасани.