Як зробити музичне слайд-шоу.

Слайдшоу - відеоряд, що складається з статичних зображень, що змінюють один одного з певною періодичністю. Для того щоб зробити цей відеоряд більш цікавим для глядача, до нього можна додати звуковий супровід. Існують програми, призначені саме для створення слайд-шоу, але, якщо у вас немає бажання встановлювати їх на свій комп'ютер, можна зробити те ж саме, використовуючи редактор Movie Maker.
Вам знадобиться
  • - програма Movie Maker;
  • - файли із зображеннями;
  • - файл з музикою.
Інструкція
1
Підготуйте до роботи обрані для слайд-шоу картинки. Для цього створіть нову папку і скопіюйте туди всі потрібні зображення. У цю ж папку помістіть файл з музикою.
2
Виділіть всі скопійовані в папку об'єкти поєднанням Ctrl + A і перетягніть їх у вікно редактора Movie Maker за допомогою мишки.
3
За допомогою мишки перетягніть звуковий файл на монтажний стіл. У програмі Movie Maker монтажний стіл може бути представлений у вигляді шкали часу і розкадровки. Перемикатися між цими режимами можна за допомогою поєднання Ctrl + T. Виберіть режим шкали часу.
4
Командою «Назви і титри», яку можна знайти в меню «Сервис», відкрийте вікно налаштувань титрів. Напишіть назву вашого слайд-шоу, використовуючи опцію додавання назви перед фільмом. Шрифт напису, її колір і те, як вона буде переміщатися по екрану, можна налаштувати за допомогою списку «Додаткові можливості». Після закінчення налаштування назви натисніть на напис «Готово».
5
Почніть по одному додавати картинки на шкалу часу. Для цього виділіть зображення у вікні програми, клікнувши по ньому мишею, і натисніть Ctrl + D. За замовчуванням тривалість статичного зображення, доданого на шкалу часу в Movie Maker, визначається настройками. Для зміни або перегляду цих налаштувань скористайтеся опцією «Параметри» з меню «Сервис». Клацніть по вкладці «Додаткові параметри». Змініть, якщо необхідно, тривалість зображення і переходу.
6
Тривалість окремої картинки з майбутнього слайд-шоу можна змінити вручну. Для цього потягніть мишкою за край зображення на шкалі часу.
7
Додайте ще кілька зображень в слайд-шоу і, включивши відтворення кнопкою, розташованої під вікном плеєра, перегляньте результат. Якщо потрібно, змініть тривалість знаходження картинок в кадрі.
8
Для того щоб слайд-шоу стало ще динамічніше, вставте переходи між картинками. Для цього перейдіть в режим розкадровки та виберіть опцію «відеопереходів» з меню «Сервис». Щоб вибрати відповідний перехід, виділіть його у вікні програми і подивіться превью в плеєрі. Вподобаний перехід перетягніть на прямокутник, розташований між кадрами.
9
Перегляньте вийшло слайд-шоу. Переконайтеся, що окремі зображення змінюють один одного в такт підібраній музиці. Якщо потрібно, замініть переходи. Для цього в режимі розкадровки виділіть редагований перехід між кадрами і натисніть кнопку Delete. На місце вилученого переходу вставте більш підходящий.
10
Збережіть вийшло слайд-шоу за допомогою опції «Зберегти файл фільму» з меню «Файл». Якщо у вас є акаунт в одній із соціальних мереж або на відеохостингу, можете завантажити вийшло відео в один зі своїх альбомів або каналів.