Як зробити фото блискучим.

Блестящие картинки досить часто зустрічаються в якості аватарок користувачів інтернет-ресурсів або вітальних листівок. За допомогою програми Photoshop можна виготовити подібну анімацію і накласти її на власне фото.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Відкрийте фото, на яке будете додавати анімовані блискітки, у програмі Photoshop комбінацією Ctrl + O або командою Open, яку можна знайти в меню File.
2
Виділіть ті галузі фотографії, де будуть розташовані блискітки. Це можна зробити за допомогою будь-якого з інструментів виділення, але найпростіший спосіб виділити кілька областей на зображенні полягає у використанні режиму швидкої маски. Для включення цього режиму натисніть клавішу Q.
3
Зафарбуйте на фотографії ті фрагменти, де розміщуватимуться блискітки за допомогою інструменту Brush Tool. Незалежно від того, який колір у вас є основним, кисть в режимі швидкої маски буде зафарбовувати зображення червоним кольором.
4
Вийдіть з режиму швидкої маски, використовуючи ту ж клавішу Q. Інвертуйте створене виділення опцією Inverse з меню Select.
5
Виберіть кисть для малювання блискіток. Для цього перейдіть в палітру Brushes і клацніть по вкладці Brush Tip Shape. У вікні, виберіть, клікнувши по зображенню, одну з кистей Star.
6
Налаштуйте кисть. Для цього клікніть по вкладці Scattering і налаштуйте в цій вкладці значення параметра Scatter залежно від того, наскільки великий розкид блискіток вам потрібен. Чим більше значення цього параметра ви налаштуєте, тим більше вийде розкид. Поставте галочку в чекбоксі Both axes.
7
Підготуйте один з кадрів майбутньої анімації. Для цього створіть новий шар за допомогою опції Layer з групи New меню Layer. На цьому шарі нещільно зафарбуйте блискітками виділені області, провівши по них мишкою. Якщо виявилося, що блискітки занадто дрібні, відмініть останню дію комбінацією Ctrl + Z і збільшіть розмір кисті у вкладці Brush Tip Shape палітри Brushes, змінивши параметр Diameter.
8
Для того щоб блискітки дійсно блищали, вам буде потрібно зробити кілька шарів з відбитками кисті. Створіть ще два шари, і на кожному з них нещільно зафарбуйте виділені області довільно розкиданими зірочками.
9
Для створення анімації відкрийте палітру Animation. Це можна зробити опцією Animation з меню Window. У палітрі шарів відключіть всі верстви крім фотографії і самого нижнього ряду блискіток, клікнувши по картинці у вигляді ока зліва від шару. При відкритті палітри анімації автоматично створюється перший кадр, що містить зображення зі всіх видимих шарів.
10
Створіть ще один кадр анімації. Для цього клацніть по кнопці у вигляді листа із загнутим краєм в нижній частині палітри анімації. Зробіть видимим другий знизу шар з блискітками. Ви зможете помітити, що після цього вміст другого кадру змінилося.
11
Додайте ще один кадр таким же способом. При його створенні включіть самий верхній шар блискіток в палітрі шарів і вимкніть блискітки, що лежать найближче до фотографії.
12
Налаштуйте тривалість кадрів. Для цього виділіть всі кадри в палітрі анімації, клацнувши по першому і останньому кадру при затиснутою клавіші Shift. Клікніть по трикутнику в нижній частині будь-якого кадру і виберіть значення із списку.
13
Перевірте результат, включивши програвання кнопкою Play, яка розташована під палітрою анімації. Якщо потрібно, зменшите тривалість кадрів або подкорректируйте колір блискіток. Для зміни кольору клацніть по шару, колір блискіток на якому ви хочете змінити. Опцією Hue/Saturation з групи Adjustment меню Image відкрийте вікно фільтру і налаштуйте потрібний відтінок.
14
Збережіть блискучу картинку в файл формату gif опцією Save for Web або Save As меню File.