Як зробити юзерпік.

юзерпике або картинка користувача - важлива частина оформлення профілю на будь-якому мережевому ресурсі. Як правило, це зображення невеликого розміру в форматі jpg, png або gif. Зробити таку картинку для власного блогу чи аккаунта в соціальній мережі можна за допомогою редактора Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
За допомогою опції New з меню File створіть в Photoshop новий документ. Для цього у вікні, налаштувань виберіть колірний режим RGB зі списку Color Mode. Вибравши в якості одиниць виміру Pixels, введіть в поля Width і Height розмір майбутньої картинки користувача в пікселях. Цей розмір можна дізнатися в правилах користування інтернет-ресурсом, для оформлення профілю на якому ви робите картинку.
2
Один з найпростіших і розповсюджених способів обзавестися юзерпике - це вирізати відповідний фрагмент з великої картинки. Щоб це зробити, завантажте в графічний редактор файл з відповідним зображенням опцією Open з меню File.
3
Можливо, вам буде потрібно зробити вихідну картинку трохи чіткішою. Для цього перекажіть її в колірній режим Lab за допомогою опції Lab з групи Mode меню Image. В палітрі каналів клацніть мишкою по каналу Lightness. Якщо у вікні графічного редактора немає потрібної палітри, скористайтеся опцією Channels з меню Window.
4
Застосуйте до зображення фільтр Unsharp Mask. Його вікно можна викликати опцією Unsharp Mask, яка знаходиться в групі Sharpen меню Filter. Поставте параметр Amount на 85%, параметр Radius виставте в межах одного-трьох пікселів. Для Threshold поставте значення 4. Для того щоб побачити, як виглядає відредаговане зображення в кольорі, клікніть по каналу Lab.
5
Виберіть інструмент Move Tool і перетягніть за його допомогою відредаговану картинку у вікно документа з параметрами майбутнього юзерпік. Найімовірніше, все зображення в цьому вікні не поміститься, зате у вас буде можливість вибрати фрагмент великого зображення, відповідний для картинки користувача, просто пересуваючи велике зображення і спостерігаючи за результатом.
6
Якщо виявилося, що фрагмент, який ви збираєтеся зробити своїм юзерпики, більше розміру картинки користувача, змініть розмір початкового зображення, скориставшись опцією Free Transform з меню Edit. Для більш комфортної роботи з рамкою трансформації розтягніть вікно документа, з яким працюєте, за допомогою мишки таким чином, щоб в цьому вікні була видна рамка навколо трансформируемого зображення.
7
Затисніть кнопку Shift і зменшіть розмір картинки, потягнувши за кут рамки. Для застосування цієї трансформації скористайтеся кнопкою Enter.
8
Для збереження картинки користувача скористайтеся опцією Save for Web з меню File.