Як організувати роботу інтернет-магазину. Як організувати інтернет торгівлю.

Електронна торгівля, як це вже стало добре зрозуміло всім власникам інтернет-магазинів, має і свої безсумнівні переваги, і очевидні недоліки в порівнянні з традиційними роздрібними точками продажу. Щоб переконатися в цьому на власному досвіді і спробувати налагодити успішну інтернет-торгівлю, необхідно вчинити такі обов'язкові дії.
Вам знадобиться
  • - оплачений хостинг і доменне ім'я;
  • - "движок" інтернет-магазину - стандартний або ексклюзивний;
  • - велика база постачальників товару;
  • - кілька кур'єрів, що доставляють замовлення покупцям.
Інструкція
1
Виберіть нішу для свого інтернет-магазину. Специфіка торгівлі в мережі така, що далеко не всі товари на вітрині віртуальної торгової точки здатні зацікавити відвідувача. Більш того, багато видів продукції, попит на яку в звичайних умовах величезний, в інтернеті продавати невигідно - це стосується, насамперед, продуктів харчування та одягу. Навпаки, деякі види товарів (dvd-диски, програмне забезпечення, мобільні телефони та аксесуари для них) розкуповуються в інтернеті не менш активно, ніж в магазинах міста.
2
Підберіть хостинг-провайдера, зареєструйте доменне ім'я і замовте створення движка для інтернет-магазину професіоналу. Процедури резервації домена і покупки хостингу освоїти нескладно, необхідно лише знайти найбільш вигідну для вас пропозицію і дотримуватися всіх інструкцій оператора. Складніша справа з створенням внутрішнього механізму вашого майбутнього магазину - написати відповідну програму повинен хороший фахівець, якому доведеться досить багато заплатити за професійні послуги.
3
напрацьовану базу постачальників того виду продукції, продавати який ви маєте намір - в правильній роботі з постачальниками полягає успіх будь-якого електронного магазину. Хитрість полягає в тому, щоб виконувати замовлення клієнтів, не маючи власних складських площ і товарних запасів, тобто забираючи товар у постачальника тільки після надходження в ваш магазин відповідної заявки. Але в такому випадку ділові стосунки у вас повинні бути налагоджені з чималим числом дистриб'юторів, так як у разі потреби замість одного з них потрібно буде вдаватися до послуг іншого, і так - багато разів, поки шуканий товар не відшукається.
4
Розробіть систему доставки товарів покупцям, оптимальну для вас. Зазвичай у великих інтернет-магазинах працює ціла кур'єрська служба, співробітники якої доставляють товар за призначенням, однак, створення такої служби - результат тривалого відбору надійних і перевірених кадрів. Набрати бездоганних кур'єрів в стислі терміни не вийде, тому намагайтеся поступово вести в рядах своїх кур'єрів "селекцію", залишаючи і заохочуючи тільки найкращих і надійних.
Корисна порада
Найважливішим способом просування електронного магазину є застосування пошукової оптимізації та підняття посилання на ваш веб-магазин в результатах пошукової видачі, тому обов'язково доручіть систематичне просування і підтримку сайту гарному професіоналові-оптимізатора.