Як заправити картридж для кольорового лазерного принтера.

Заправка картриджів для лазерних принтерів - процедура дорога. Якщо струменеві принтери заправляють досить давно, то справи з картриджами до лазерних принтерів поки йдуть інакше. Але це ще не означає, що заправка кольорових картриджів для таких друкувальних пристроїв неможлива.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - лазерний принтер;
  • - тонер;
  • - програматор.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно уважно вивчити інструкції до вашої моделі принтера, а також пристрій картриджа. Також не завадить пошукати в інтернеті інструкції по його заправці. Крім того, слід придбати хороший тонер. Не варто брати найдешевші. Перш ніж почати, ретельно підготуйте робоче місце. З тонером слід бути максимально обережним, оскільки можна забруднити все навколо.
2
Як вже зазначалося, необхідно дуже уважно вивчити картридж. Отвори, куди можна засипати тонер, зазвичай закриваються за допомогою ковпачка. Також у картриджі повинен побут відсік для відпрацьованого тонера. Розберіть картридж. Висипте відпрацьований тонер, після чого засипте новий. На перший погляд, все дуже просто. Але багато чого залежить від типу картриджа. Деякі з них розбираються дуже просто. Щоб розібрати інші моделі, слід витратити більше часу. Коли всі операції з тонером будуть завершені, зберіть картридж.
3
Якщо ваш картридж оснащений чіпом (зараз багато картриджі як до струменевих, так і до лазерних принтерів оснащені ними), то для того щоб користуватися ним, необхідно оновити чіп. Пристрій для обнулення чіпів називається програматор. Купувати програматор необхідно такий, який підходить саме для вашої моделі пристрою друкування.
4
Зазвичай процедура обнулення чіпа така. Увімкніть програматор. Піднесіть його до чіпу картриджа. Світловий індикатор на программаторе повинен загорітися. Потримайте його в такому положенні декілька секунд. Коли світловий індикатор поміняє колір, це означатиме, що картридж обнулився. Тепер можна вставляти його в принтер. Спробуйте надрукувати пробну сторінку. Якщо все пройшло успішно, друк станиці повинна пройти нормально.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=beJ7PjdzIQM
Зверніть увагу
Заправка кольорових картриджів для лазерних принтерів. Перший в світі настільний лазерний принтер випустила в 1983 році компанія QMS, варто відзначити, що такий принтер був по кишені далеко не кожному. Природно, при такій високій ціні на картриджі, особливо актуальна стає заправка кольорових лазерних принтерів.
Корисна порада
Ремонт - задоволення значно більш дороге, ніж заправка кольорових картриджів HP. Саме тому, якщо у вас виникли проблеми з роботою принтера і закінчився картридж, найкраще звернутися до фахівця. Як і у випадку з заправленим картриджем, якість друку залежить від якості деталей і тонера. Саме тому так важливо звертатися в надійні фірми по заправці кольорових картриджів.