Як застосовувати реп'яхову олію для волосся.

Активним компонентом реп'яхової олії є витяжка з коріння лопуха. Вона стимулює волосяні цибулини, зміцнює коріння, надає блиск довжині. Реп'яхову олію використовується як самостійно, так і в поєднанні з іншими речовинами.
Вам знадобиться
  • - гребінець;
  • - харчова плівка;
  • - хустку або шапка;
  • - ефірні масла;
  • - жовток;
  • - мед.
Інструкція
1
Підігрійте масло не водяній бані або в мікрохвильовці. Розділіть волосся за допомогою гребінця на прямий проділ. Змочіть теплою олією подушечки пальців однієї руки і масажними рухами втирайте його коріння. Зробіть новий проділ, відступивши вбік на 1-1,5 см, і повторіть процедуру. Для того щоб нанести масло на область потилиці, нахиліть голову і відкиньте волосся на обличчя. Пальцями однієї руки створюйте вертикальні проділи, іншою рукою втирайте в них підігріту суміш.
2
Вилийте невелику кількість масла в долоню і ковзаючими рухами в напрямку зверху вниз пройдіться по всій довжині волосся. Зробіть на маківці пучок, оберніть голову харчовою плівкою, зверху пов'яжіть хустку або надіньте шапку. Плівка необхідна для захисту одягу від протікає масла. Шапка або хустку утримують тепло, в результаті чого ефективність процедури посилюється. Через 1-3 години вимийте голову. Якщо волосся не промили з першого разу, нанесіть по всій довжині 1-2 жовтки (залежно від довжини), витримайте їх 10-15 хвилин, а потім змийте шампунем разом із залишками реп'яхової олії.
3
Додавайте в реп'яхову олію ефіри: розмарину або чайного дерева - при лупи, апельсина - для зменшення жирності коренів, кориці або бей - для стимуляції росту, імбиру або цитронелла - для профілактики випадіння. Співвідношення ефірів і реп'яхової олії повинно бути 10-15 крапель на 3 столові ложки.
4
Зробіть зміцнюючу маску. Змішайте яєчний жовток, 2 ст.л. реп'яхової олії і 1 ст.л. рідкого меду до однорідного стану. Нанесіть суміш на коріння вищеописаним способом. Через 1-2 години промийте волосся шампунем. Для маски підійде і зацукровані мед, попередньо розтоплений на водяній бані.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=C-Os0B94BWQ
Зверніть увагу
Наносите реп'яхову олію на корені не частіше 1 разу на тиждень, інакше волосся швидко бруднитися.