Як оформити сторіночку.

Створення власних інтернет-сторінок вважається таким же повсякденним явищем, як покупка нової сім-картки або телефону в салоні стільникового зв'язку. Щоб ваш блог, наприклад, в «ЖЖ». не "занудьгував», періодично потрібно оновлювати його дизайн.
Вам знадобиться
  • Аккаунт на LiveJournal.ru.
Інструкція
1
Якщо у вас ще немає аккаунта на «ЖЖ», не варто впадати у відчай - його можна легко створити, перейшовши за посиланням https://www.livejournal.com/create.bml. Заповніть всі необхідні поля, введіть контрольні цифри із зображення та натисніть кнопку «Створити обліковий запис». Тепер ви можете сміливо приступати до зміни зовнішнього вигляду вашого блогу, до того ж для цього не потрібно платити - всі дії для учасників «ЖЖ» абсолютно безкоштовні.
2
У вас є вибір: створити власний (індивідуальний) дизайн або вибрати вже готовий з представлених варіантів. Найпростіший спосіб - вибрати вже виготовлений будь-ким дизайн. Для цього відкрийте сторінку вашого аккаунта і в меню «Журнал» виберіть пункт «Стиль журналу». Перед вами з'явиться сторінка з можливими варіаціями оформлення вашої сторінки.
3
Серед шаблонів, розміщених в лівій частині програми, виберіть підходящий і натисніть кнопку «Перегляд». Якщо обраний варіант вам підходить, натисніть кнопку «Застосувати дизайн» для його збереження в вашому блозі в якості основного.
4
Для додання індивідуальності вашому блогу перейдіть до налаштувань стилю - натисніть посилання «Налаштуйте свій стиль». На завантажившись сторінці виберіть шрифти та кольори, які ви хотіли б використовувати. Також є можливість змінювати і інші настройки, наприклад, відображення записів, тегів, фонових зображень і т.д.
5
Щоб створити свій дизайн і застосувати його до сторінок блогу, необхідно скористатися одним із сервісів з генерування графічних оболонок для блогів. Наприклад, на сайті http://yoksel.ru є ціла колекція вже готових шаблонів для «ЖЖ», а також надається можливість створити свій. Для цього на сторінці, завантаженої по вказаній вище посиланням, необхідно натиснути «Зробити свій дизайн». Пройдіть всі кроки, щоб отримати унікальну обкладинку для блогу.