Як зайти через порт.

Вхід в різні пристрої, під'єднуються до комп'ютера, здійснюється за допомогою підключення його через певний порт. Останні роки особливо широке застосування отримав USB-інтерфейс.
Вам знадобиться
  • - кабель для з'єднання пристрою з комп'ютером.
Інструкція
1
Підключіть USB-кабель до вашого пристрою. Протилежний його кінець підключіть до відповідного порту на материнській платі. Виконайте установку драйвера пристрою. Якщо це мобільний телефон, портативний плеєр або фотоапарат, диск зазвичай йде в комплектації при покупці.
2
Зверніть увагу, що багато з цих пристроїв можуть підключатися через порт USB, після чого вони будуть відображатися в комп'ютері як знімні носії (флеш-карти), і після їх підключення буде з'являтися автозапуск як при завантаженні диска в приводі або використанні знімних накопичувачів.
3
Якщо ваш пристрій не працює без програмного забезпечення, встановіть його на ваш комп'ютер для виконання подальших операцій з ним. Якщо у вас немає диска з драйвером, ви можете завантажити його в інтернеті, скориставшись пошукачем, ввівши запит, відповідний назві моделі вашого пристрою, або за допомогою меню панелі керування «Установка устаткування».
4
Дозвольте майстру підключення до інтернету, щоб він автоматично знайшов потрібне програмне забезпечення. Також ви можете подивитися драйвера на сайті виробника, виконавши по ньому пошук з використанням ключового слова моделі вашого пристрою.
5
Після установки драйвера зайдіть в системну пам'ять вашого пристрою і виконайте потрібні дії. Крім копіювання даних ви можете також запускати синхронізацію, встановлювати додатки і так далі, все залежить від типу обладнання і функцій програмного забезпечення.
6
Якщо ваш пристрій підтримує підключення тільки через комунікативний порт, в цьому випадку в обов'язковому порядку встановіть попередньо драйвер пристрою. Підключіть пристрій до порту і створіть між. Зазвичай даний варіант дійсний тільки для старих моделей телефонів і портативних плеєрів.
Корисна порада
Завжди включайте антивирусник перед підключенням пристроїв з модулями пам'яті.