Як додати КСС адміна. Як видалити адміна на css.

Комп'ютерна гра Counter Strike популярна серед користувачів в основному завдяки можливості гри через інтернет або по локальній мережі. Крім офіційних серверів CS існують і сервера, створювані самими користувачами. Іноді перед творцем сервера стоїть проблема отримання доступу до облікового запису адміністратора.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Увімкніть сервер СSS за допомогою файлу hlds.exe, в поле RCON Password впишіть пароль для доступу до консолі сервера. Це необхідно для додавання облікового запису адміністратора. Або пропишіть в консолі команду rcon_password «Введіть пароль».
2
Щоб постійно не вводити цю команду ви можете дописати її в файл server.cfg, який знаходиться в папці Cstrike вашого сервера. Тепер ви можете змінювати всі необхідні настройки сервера за допомогою консолі. Таким чином, ви здійснили вхід під обліковим записом адміністратора на сервер CS.
3
Скористайтеся іншим способом адміністрування сервера CS, якщо у вас інстальований мод AMX. Відкрийте файл users.ini за допомогою блокнота, який знаходиться в папці .../cstrike/addons/amxmodx/configs. Для додавання адміністратора на сервер СS пропишіть рядок.
4
Додайте рядок для додавання адміністратора по Steam ID «Номер ігри» Abcdefghijklmnopqrstu "ce". Для адмінки по айпі пропишіть аналогічну рядок, тільки замість ліцензійного номера гри впишіть айпі-адресу. Для призначення облікового запису адміністратора за логіном і паролем введіть наступне: «Ім'я користувача» «Пароль» "abcdefghijklmnopqrstu" "a". Для того щоб зміни вступили в силу без перезапуску сервера, пропишіть в консолі команду amx_reloadadmins.
5
Для входу на сервер під обліковим записом адміністратора в консолі сервера пропишіть name «Логін адміністратора» setinfo "_pw" «Пароль адміністратора». Також ви можете додати рядок bind "= amxmodmenu" для полегшення адміністрування сервера. Тоді при натисканні кнопки «Так само» буде відкриватися меню адміністрування.