Як повернути налаштування в КС. Як відновити настройки в кс.

Міняючи ті чи інші параметри гри, користувач не завжди запам'ятовує, в якому саме меню виробляв зміни параметрів. Тут приходить на допомогу відновлення вихідних налаштувань, яке в грі Counter Strike відбувається особливим чином.
Інструкція
1
Налаштуйте на вашому комп'ютері відображення прихованих елементів і розширення файлів. Для цього зайдіть в панель управління і виберіть у меню «Властивості папки». Перейдіть на вкладку налаштувань зовнішнього вигляду, виділивши та ближче до його закінчення зніміть позначку прапорцем з параметра «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Перейдіть далі і встановіть галочку на параметр «Відображати приховані папки та файли». Застосуйте зміни та закрийте вікна за допомогою натиснення кнопки «Ок».
2
Зайдіть в пошук по комп'ютеру. Введіть ключове слово config.cfg, в параметрах включите в пошук приховані та системні папки. Вкажіть приблизне місцезнаходження, наприклад, локальний диск з папкою, куди були розпаковані файли. Натисніть Enter.
3
Після виведення результатів по черзі клацніть на кожному з них правою кнопкою миші для того, щоб перейти до папки, яка містить даний об'єкт. Перевірте в адресному рядку, щоб директорія належала грі Counter Srtike, а не який-небудь іншій програмі. Також звертайте увагу на розширення файлу, воно має бути .cfg.
4
Коли ви знайдете місце знаходження потрібного вам файлу, натисніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню «Властивості». Зніміть параметр «Тільки читання» та застосуйте зміни. В налаштуваннях гри виберіть параметр Default. Після цього налаштування гри Counter Strike повернуться до первісного стану.
5
Зверніть увагу, що в деяких випадках може знадобитися перезавантаження системи після скасування параметра файлу конфігурації, тому краще всього виконайте її відразу ж вручну. Відновлення початкових налаштувань не видаляє встановлені патчі і моди, тільки повертає параметри графіки, управління, настройку гравців і так далі.
Корисна порада
Уважніше вивчайте інтерфейси ігор.