Як заправити картридж з малюнком.

Первісну заправку картриджів завжди краще довірити професіоналам сервісних центрів, оскільки вона має на увазі під собою заміну або обнулення його чіпсета, а дана процедура вимагає певних навичок і устаткування.
Вам знадобиться
  • - програматор;
  • - тонер.
Інструкція
1
Вийміть картридж із принтера і відкрутите зовнішні болти, що утримують його складові частини. У міру появи нових викручуйте і їх. Найкраще виконувати це на застеленій поверхні, щоб не втратити дрібних деталей. Приділіть особливу увагу пружині, яка витягується на початковому етапі, обов'язково притримуйте її, щоб вона не загубилася.
2
Коли ви відкрутіть всі потрібні для відкриття контейнера кріпильні елементи, одягніть рукавички. Це пов'язано з тим, що тонер містить в своєму складі отруйні речовини, які небезпечні для вашого здоров'я. Акуратно витягніть контейнер і очистіть його від залишків чорнила. Протріть його вологою серветкою, а потім сухою. Краще всього використовувати безворсову тканина, якщо така є в наявності. У кожному разі перевіряйте її залишки в контейнері, і, якщо такі будуть присутні, видаліть їх в обов'язковому порядку.
3
Виконайте чистку інших частин картриджа. Також протріть їх серветкою, видаліть залишки тонера з важкодоступних частин, продув їх феном або скориставшись іншим засобом, який буде вам зручно. Зверніть увагу, щоб на елементах картриджа не залишалося плям або залишків ворсу, це вплине на якість друку.
4
Засипте тонер в картридж, не обов'язково повністю - приблизно менше на 10 відсотків від покладеного. Після цього зберіть картридж в зворотному порядку і міцно закрутіть всі наявні кріпильні елементи. Після цього потрясіть картридж в сторону і встановіть його в принтер.
5
Виконайте друк перших пробних сторінок. Якщо ви заправляєте картридж вперше, зверніться до фахівців сервісного центру для перепрограмування чіпсета. Ви можете зробити це самостійно, проте дана процедура вимагає наявності певних навичок і спеціального устаткування - програматора, який може йти в комплекті з картриджем. Для кожної моделі є своя схема перепрограмування, яка докладно викладена в інструкції до пристрою.
Корисна порада
Виконуйте перезаправку картриджів в респіраторі, щоб не допустити його попадання в дихальні шляхи.