Як зшити комплект на виписку. Як зшити набір для виписки.

Конверт на виписку малюка з пологового будинку прийнято купувати в дитячому магазині. Однак скільки любові і тепла передасться новонародженому, якщо зшити його своїми руками. З турботою і ніжністю.
Вам знадобиться
  • - фланель;
  • - атлас;
  • - мереживна стрічка;
  • - тасьма;
  • - швейна машинка;
  • - нитки.
Інструкція
1
Для початку викроїте деталі з атласу і фланелі, які на малюнку позначені буквами А і Б. Атласну частину слід зробити на 1 см довше, ніж іншу. Верхній зовнішній кут при цьому закруглите.
2
Переходьте до пріметиванію мережива. Зробіть складки розміром 5 мм через кожні 5 см мереживний стрічки. Складіть її з атласною деталлю лицьовими сторонами один до одного і приметайте, відступивши 1,5 см від краю.
3
Тепер прокладете атласну стрічку. Розріжте її на 4 частини і приколіть між мереживом і атласом. Перший відрізок закріпіть, відступивши 8 см від низу, а другий - на 20 см вгору симетричним чином на обох деталях. Краї стрічки при цьому повинні бути спрямовані всередину. Шов проутюжьте теплою праскою.
4
Зігніть нижній край деталі з атласу на 1,5 см і пристрочите до нього низ фланелі. Шов пропрасуйте праскою. Потім відігніть фланелеву частина таким чином, щоб вона і атласна частина виявилися лицьовими сторонами один до одного, а між ними проглядали стрічка і мереживо. Пристрочите по шву, яким приметувати мереживо, виверніть деталь і відпрасуйте.
5
Викроїте більшу частину з атласу. Відрізок К11-К10-К1 слід декорувати мереживом, роблячи складки, як на попередній деталі. Пристрочите по краю К11-СіК12-Д частини А і Б, накладаючи їх на мереживну стрічку. До точкам С і Д пришити тасьму, кожен з відрізків який буде завдовжки 15 см і проутюжьте шов.
6
Зробіть викрійку атласною частини С1-К10-Д1 і фланелевого квадрата, як на малюнку. Довжина сторони квадрата становитиме 35 см. Змітайте ці деталі і відпрасуйте шов.
7
Викроїте фланелеву деталь розміром 55х35 см, отмеряя ширину не по частковій нитки, а по кромці тканини. Пристрочите цю деталь вузькою стороною до низу великий атласною частини і відпрасуйте шов. Відігніть край деталі, що знаходиться вище шва на 10 см наверх і по кутах згину пришийте 2 відрізка тасьми по 15 см кожен. Потім загнутий край пришийте з боків до деталі.
8
Маленьку атласно-фланелеву частина конверта прикладіть внахлест до великої частини з пришитими деталями А і Б і прострочіть по лінії пріметиванія мереживний стрічки. У вас повинен утворитися кишенька. Обробіть шви за допомогою оверлока, виверніть конвертик через кишеньку і відпрасуйте. Потім таким же чином через кишеню вставте матрацик.