Як зв'язати гачком сніжинку.

Такі елементи новорічного декору, як сніжинки, традиційно виготовляються з паперу. Але можна проявити фантазію і зробити їх з іншого матеріалу. Наприклад, в'язані сніжинки прості у виготовленні і можуть стати прикрасою новорічного столу, частиною декоративної композиції або ялинковими прикрасами.
Вам знадобиться
  • - гачок;
  • - пряжа;
  • - схема в'язання;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Підберіть пряжу для виготовлення задуманої вами сніжинки. Можна використовувати тип ниток, традиційно використовуваний для в'язання гачком - бавовняний «Ірис». Зараз вони випускаються не тільки білого, але і різних інших квітів, що дає простір фантазії автора. Також, якщо ви любите блискітки, ви можете придбати «Ірис» з люрексом.Еслі ж ви хочете зв'язати біліше пишну сніжинку, використовуйте тонку вовняну або змішану пряжу. Також цікавим може стати виріб з мохеру.
2
Оберіть гачок, який підходить за розміром до пряжі. Також від гачка може залежати і щільність в'язання. Чим він більший, тим легше вийде виріб, чим менше, тим щільніше.
3
Знайдіть відповідну схему. Вона може бути як готовою, так і придуманої вами самостійно. За основу можна взяти схему в'язання звичайної круглої серветки. Для початку зв'яжіть кілька повітряних петель, з'єднайте їх в коло. Потім обв'яжіть їх стовпчиками з накидом. Наступним поруч будуть вісім-десять ланцюжків з повітряних петель, вони також повинні з'єднуватися з другим рядом, утворюючи кільця. Верхівки цих кілець з'єднайте наступним чином - дві верхні петлі обв'яжіть потрійними стовпчиками з накидом, з'єднаними двома повітряними петлями, потім ще однієї повітряної петлею приєднаєте їх до наступного кільцю. Одержаний коло обв'яжіть ще одним рядом стовпчиків з накидом.
4
Ще одним, більш простим варіантом в'язаній сніжинки може стати наступний: зв'яжіть ланцюжок з чотирьох-шести повітряних петель, з'єднайте їх у кільце, обв'яжіть його стовпчиками без накиду, а подальший візерунок сніжинки створюйте по своєму смаку з ланцюжків петель.
5
Цікавою ідеєю може стати також двоколірна сніжинка. Наприклад, усередині вона може бути блакитний, а зовні обв'язана кількома рядами з білої пряжі.
6
Готову сніжинку акуратно пропрасуйте праскою через тканину. Якщо це необхідно, то попередньо накрахмальте.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=R--XpAqdZj0