Як встановити джойстик.

Любителі комп'ютерних ігор не мислять свою ігрову платформу без джойстика або геймпада (виняток становитимуть, хіба що, любителі стратегій). Підключається пристрій просто, а його настройка за підтримки сайту виробника взагалі майже не займає часу.
Інструкція
1
Першим ділом завантажте програмне забезпечення для вашого джойстика з сайту виробника. Як правило, воно включає в себе драйвер пристрою і супровідну програму настройки.
2
Запустіть інсталяційний файл завантаженого програмного забезпечення.
3
Дотримуйтесь інструкцій програми установки.
4
Коли програма установки попросить вас підключити джойстик з комп'ютера, зробіть це.
5
У разі необхідності відкалібруйте ваш джойстик і отримуйте задоволення від улюблених ігор.
На сьогоднішній день існує велика різноманітність комп'ютерних ігор. Це можуть бути і онлайн версії, і настановні з диска. Для того щоб грати, зазвичай використовують клавіатуру. Але буває і так, що виникає необхідність скористатися джойстиками. Для підключення їх до комп'ютера знадобляться додаткові драйвера. Щоб здійснити дану операцію, потрібно дотримуватися певних правил.
Вам знадобиться
  • ПК, джойстик
Інструкція
1
Для Win'95/98/Me був підготовлений драйвер компанією "Earle F. Philhower, III Inc.". Встановлювати його дуже просто.
2
Вибираєте "Пуск", далі "Панель управління".
3
Там ви знайдете папку "Ігрові пристрої". Натискаєте на цю папку.
4
Ви побачите, що відкрилося вікно "Ігрове пристрій", тобто панель управління цими джойстиками. Внизу є кнопка "Додати". Натискаєте її.
5
У списку, який з'явиться, джойстика не буде. Вибираєте "Установка з диска" Треба вказати папку, де розміщений файл dirctpad.pro. У лівій графі повинен з'явитися файл * .inf. Натискаєте "Ок" два рази.
6
Вибираєте пункт "Готово". Поверніться знову в список джойстиків. Там має з'явитися пункт "DirectPad Pro Controller" та рядок "DirectPad Force Feedback Controller". Якщо у вас джойстики прості, вибирайте перший пункт ("DirectPad Pro Controller"). У всіх інших випадках треба вибирати "DirectPad Force Feedback Controller". Тисніть "Ок".
7
Перед установкою драйвера обов'язково перевірте, чи є Game порт. Якщо відсутній, встановіть його.
8
Знаходьте джойстик, правою кнопкою миші включите "Властивості".
9
Знайдіть вкладку під назвою "Configure". Виберіть тип джойстика. В пункті ID, натисніть "ID контролер". В меню "Parallel Port" ставите LPT порт, до якого підключені джойстики. У цих же "Свойствах" можна подивитися роботу джойстиків, їх калібрації.