Як вибрати Автоколонки.

Перед тим як займатися купівлею динаміків, необхідно чітко уявляти, як в цілому буде виглядати аудіосистема автомобіля. Також необхідно володіти деякою інформацією про Автоколонки.
Інструкція
1
Для початку вирішіть, яку акустику ви хочете встановити в автомобіль: коаксильного або компонентну. У коаксильной системі динаміки всіх частот збираються в одному місці. Звук відрізняється гарною якістю відтворення. Компонентна акустична система передбачає роздільне розташування всіх динаміків. Врахуйте, комплекти колонок для такої системи значно дорожче. Звучання їх буде створювати ефект «присутності». У музиці ви з легкістю зможете розібрати гру окремих інструментів.
2
Також задумайтеся про кількість динаміків в авто. Ви можете зробити одно-, двох-, трьох- і чотирьохсмугову систему. Кожен поддиапазон представляється окремим динаміком. Проста акустична система, яка складається з одного або ж кількох динаміків меншого розміру, жорстко закріплених перед дифузором більшого розміру, являють собою коаксіальну акустичну систему. Їх легко розмістити в автомобілі.
3
Особливу увагу приділіть розмірами динаміків. Якщо ви хочете добитися глибокого звучання, то не купуйте колонки з діагоналлю 10-13 см. Рекомендується для цієї мети купувати моделі 16-17 см. Саме в них виразно чутні баси. Чим менше діаметр дифузора колонок, тим якісніше буде відтворюватися висока частота звучання.
4
На якість звучання колонок впливають кілька основних параметрів: потужність, чутливість, резонансна чистота. Дану інформацію ви можете знайти в інструкції до моделі.
5
Належну увагу приділіть електричної потужності. Вона повинна бути більше, ніж вихідна потужність магнітоли. В іншому випадку вам доведеться зіткнутися з втратою якості звуку. Колонка повинна витримувати тривалий час певну потужність. Дифузор не повинен при цьому отримувати ушкодження. Пікова електрична потужність - це максимально можлива потужність. Роботу в такому режимі гучномовець повинен витримувати протягом короткого часу без ризику пошкодження.
Зверніть увагу
Особливе місце в цьому процесі займають акустичні системи, або Автоколонки, як їх прийнято називати в народі. Вибір автоколонок досить широкий. Як не загубитися в цьому бурхливому потоці пропозицій різних фірм виробників? Як правильно вибрати відповідну акустику для свого автомобіля?
Корисна порада
Це поняття включає в себе безліч складових, одним з найважливіших серед яких є Автоколонки - мабуть, головний компонент системи для прослуховування музичних композицій в автомобілі. Саме автомобільні колонки, а точніше їх якість і відповідність іншим, що доповнює все автомагнітоли компонентам, впливають на сприйняття музики і рівень комфорту при її прослуховуванні.