Як намалювати кота Матроскіна.

«Троє з Простоквашино» - це мультфільм, який створений за мотивами повісті Едуарда Успенського. Героїв малювали художники-постановники, а озвучували артисти. Персонажі мультфільму легко впізнавані, а кіт Матроскін - це один з головних героїв.
Інструкція
1
Над образом Матроскіна працював художник Микола Ерикалов. Персонаж володіє особливим характером, який навряд чи вдасться передати з такою ж точністю. Спробуйте зобразити кота, використовуючи такі прийоми.
2
Починайте малювати прості форми, до більш складних переходите поступово. Подивіться, на що схожі частини тіла кота: тулуб - це подовжений овал, лапки - це теж овали, але вужче, а голова - круг.
3
Отже, візьміть аркуш паперу, м'який олівець і приготуйте ластик. Спочатку намалюйте коло - це буде голова. Розділіть його на рівні частини, посередині повинен вийде хрест.
4
Продовжіть вертикальну лінію вниз. Намалюйте овал і розділіть фігуру на три рівні частини. Вгорі і внизу зобразите ще чотири невеликих овалу - це будуть лапи. До нижньої частини тулуба додайте довгий вигнутий хвіст.
5
Тепер приступайте до мордочки: очі - це два невеликих кола, намалюйте їх на горизонтальній лінії, дотримуйтесь пропорції. Додайте між ними, трохи нижче, невеликий трикутник - це ніс. Потім від середини носа зобразите дві вигнутих в різні боки лінії - це рот, з боків від нього накидайте кілька точок, а від них - довгі вуса.
6
Вуха малюйте на маківці у вигляді трикутників, тільки зробіть їх з більш широкою основою, а всередині розділіть додатковою лінією - вони будуть виглядати природніше. Накидайте лінію брів і довгі вії.
7
Плавно з'єднайте всі фігури, зайве зітріть гумкою. Намалюйте пальці і, звичайно, смужки. Якщо у вас не вийшли пальці, можете додати по два штриха всередині кожного овалу - буде схоже на кігті.
Корисна порада
Зробіть кілька різних малюнків. У кожній серії мультфільму кіт потрапляє в цікаві історії. Згадайте хід сюжету разом з дитиною, додайте інших персонажів, використовуючи прийоми малювання кота.