Як організувати пасажирські перевезення.

Для організації такого популярного виду пасажирських перевезень як служба таксі, оцініть всі ключові моменти, характерні для цього виду бізнесу, і приступайте до документального оформлення: реєстрації підприємства певної організаційно-правової форми та отримання ліцензії.
Вам знадобиться
  • - реєстрація підприємства в податковій інспекції;
  • - ліцензія на пасажирські перевезення;
  • - приміщення для диспетчерської;
  • - парк машин;
  • - обладнання: системи зв'язку, рації, таксометри тощо.
Інструкція
1
Одним з найбільш популярних видів бізнесу, що відноситься до організації пасажирських перевезень, є служба таксі. Для організації цього бізнесу в першу чергу проведіть аналіз ринку служб таксі у вашому населеному пункті: можливість входу в ринок, параметри конкуренції, методи залучення потенційних клієнтів для завоювання ринку.
2
Оцініть бажані параметри диспетчерської служби таксі: кількість диспетчерів і машин (в тому числі складових власний парк машин і працюють за договором водіїв зі своїми автомобілями).
3
Підберіть відповідні приміщення для розташування диспетчерської та гаражні приміщення для власного парку автомобілів (обов'язково укладіть договору на оренду приміщень).
4
Продумайте питання забезпечення служби таксі не тільки автомобілями, а й іншим вимагаються обладнанням: системами радіозв'язку, раціями, таксометрами, а також телефонним номером для диспетчерської (бажано багатоканальним).
5
Продумайте мінімальний склад компанії: директор, бухгалтер, два диспетчера і фельдшер. Кількість водіїв визначайте, враховуючи територію, яку ви збираєтеся обслуговувати.
6
Розрахуйте витрати на відкриття даного види бізнесу з урахуванням вже відомих вам даних: придбання автомобілів, оренда приміщень, купівля засобів радіозв'язку та таксометрів, зарплата персоналу. Якщо необхідні кошти є, приступайте до оформлення.
7
Оберіть організаційно-правову форму організації підприємства: індивідуальний підприємець або товариство з обмеженою відповідальністю, зареєструйтесь в податковій інспекції.
8
Отримайте ліцензію на організацію пасажирських перевезень та дозволу на кожен автомобіль у Федеральній службі з нагляду у сфері транспорту (Госавтодорнадзор), або скористайтеся послугами посередницьких реєструючих фірм.
Зверніть увагу
Залучайте до роботи тих водіїв, які зареєстровані як індивідуальні підприємці і мають застраховані автомобілі. Диспетчерів і фельдшера оформляйте на роботу за трудовою книжкою або за трудовим договором.
Корисна порада
Для зменшення витрат на відкриття цього виду бізнесу відмовтеся на перший час від покупки власних автомобілів, а залучіть до роботи тільки водіїв з особистим транспортом.