Як зробити фото новорічним.

Наближається самий добрий і всіма улюблене свято - Новий рік. У цей час все навколо просякнуто вірою в чудеса, в прекрасне, у добру. Таким чудовим настроєм хочеться поділитися з рідними, близькими і зробити їм приємне - подарувати подарунки. Одним з таких оригінальних і не вимагають великих витрат подарунків може стати новорічне фото в красивій рамці, зробленої своїми руками.
Вам знадобиться
  • - гіпс;
  • - акрилові фарби;
  • - новорічні прикраси;
  • - клей;
  • - комп'ютерна програма для оформлення рамок.
Інструкція
1
Отже, можна піти трьома шляхами - це купити спеціальний набір для творчості, скористатися інтернетом і завантажити вподобану новорічну фоторамку або святково прикрасити просту непримітну рамочку.
2
Для того щоб виготовити гіпсову фоторамку новорічної тематики, купіть готовий набір для творчості - барельєф. Продається він, як правило, в дитячих або книжкових магазинах в спеціальних відділах. Розведіть гіпс в потрібній пропорції, залийте суміш у форму і дочекайтеся повного висихання барельєфа, після чого витягніть гіпсову основу. Якщо це буде подарунок для бабусі й дідусі, то розфарбувати рамочку довірте дитині. Виберіть разом з ним улюблену фотографію і акуратно вставте в готову рамочку.
3
Зробити будь-яке фото новорічним можна також за допомогою комп'ютера. Для цього зайдіть на спеціальні сайти, які пропонують завантажити святкові рамочки, а далі, слідуючи їхніх рекомендацій, оформіть за своїм смаком будь-яку з фотографій. Подібним чином можна не тільки прикрасити і перетворити будь-яке фото, але і створити цілий новорічний альбом, до якого увійдуть самі запам'ятовуються й улюблені знімки новорічних канікул і свят.
4
Прикрасьте звичайну дерев'яну рамку для фотографій ялинковими голками, маленькими шишками, мішурою, дощиком, серпантином, сніжинками. Обклейте рамку тканиною, папером або пофарбуйте в потрібний колір. На аркуші паперу намалюйте шаблон рамки, приготуйте необхідні для прикраси предмети і розкладіть їх на контурах в потрібних місцях. Якщо отримала композиція повністю влаштовує, то за допомогою клею перемістіть все на рамку.
5
Дуже урочисто і строго виглядає рамочка, покрита срібною фарбою і прикрашена стразами, а рамочка, по контуру якої приклеєні сніжинки, виконані в техніці квіллінг, навпаки, виглядає легко і витончено.
Корисна порада
Новорічну рамку можна зробити, використовуючи Фотошоп.