Як поліпшити продуктивність комп'ютера.

Всі ми хочемо, щоб наш комп'ютер працював безвідмовно, без зависання системи, незрозумілою сповільненості швидкодії і, не дай бог звичайно, без синього екрану. На продуктивність комп'ютера впливає безліч факторів, абсолютно точно можна сказати одне: для того, щоб поліпшити продуктивність комп'ютера необхідно систематично перевіряти що він знаходиться в такому ж стані як і при випуску з заводу.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - підключення до Інтернету
  • - набір викруток
Інструкція
1
Очистіть комп'ютер від вірусів. Використовуйте стандартне сканування, включивши максимально поглиблене сканування, а також використання всіх ресурсів комп'ютера. Звичайного антивіруса може не вистачити, також обов'язково перевірте на spyware і malware спеціальними сканерами.
2
Вимкніть настройки візуальних ефектів, якщо такі є, перемкніть тему Windows на класичну. Цим ви збережете оперативну пам'ять і зменшите навантаження на процесор.
3
Озбройтеся викруткою і розберіть комп'ютер. Нерідко кулер, що відповідає за швидкодію комп'ютера, забивається пилом і не може нормально функціонувати. В цьому випадку комп'ютер починає грітися, відповідно, продуктивність його падає. Видаліть всі засоряющие елементи.
4
Очистіть автозагрузку і список процесів, що у фоновому режимі, від тих, які не є пріоритетними на даний момент. Зовсім необов'язково тримати антивірус включеним постійно - достатньо включати його для того, щоб просканувати окремі файли.
Зверніть увагу
Своєчасно виконуйте механічну чистку кулера!
Корисна порада
Намагайтеся не використовувати комп'ютер більше шести годин поспіль - так ви продовжите йому життя і позбавите від перегріву