Як ліпити з кулькового пластиліну. Як зробити з шарікова пластелина ковонібудь.

Діти дуже люблять ліпити з пластиліну. Це дивовижний матеріал. Широкий вибір різних його видів так великий, що навіть однорічним малюкам можна займатися ліпленням. Але, мабуть, найцікавішим є кульковий або зернистий пластилін. Цей матеріал може бути різних кольорів і відрізняється за величиною зерен (дрібно- і крупнозернистий). Також він може укріпляти на повітрі або залишатися м'яким модельним. Як ліпити з зернистого пластиліну?
Вам знадобиться
  • - кульковий пластилін.
Інструкція
1
Обладнати спеціальне місце для ліплення з кулькового пластиліну або користуватися дощечці і стеками необов'язково. Цей пластилін абсолютно не мажеться і не зіпсує одяг або килим. Його можна навіть брати з собою в дорогу і маленький скульптор зможе ліпити в машині.
2
Якщо дитині ще немає двох років, то доцільніше придбати для нього крупнозернистий НЕ застигає пластилін. Великі пінопластові кульки в ньому скріплені на основі гліцерину. Запропонуйте малюкові наповнювати кумедними кульками різних кольорів мисочки і коробочки або катати великі грудки. Якщо пластилін стане дуже сухим, то просто збризніть його водою і властивість «липкості» відновиться. Єдиний мінус - з часом маса забруднюється від пилу і дрібних частинок, що потрапили в клейову основу.
3
Дитина вміє ліпити або дорослий цілком зможе зробити якусь саморобку (фоторамку, картинку на картоні, іграшку). Для цієї мети підійде дрібнозернистий застигає пластилін. Пінопластові кульки в ньому скріплені на гелевою основі, і виконана робота висохне протягом 3-12 годин. Для великих фігурок підберіть основу, наприклад пожмаканий паперовий лист. На цю заготовку рівномірно нанесіть кульковий пластилін. Доповніть фігурку деталями зі звичайного пластиліну або маси для ліплення (вічка, хвостик, вушка).
4
Можете виконати з дрібнозернистого пластиліну панно. Нанесіть на картон або щільний папір ескіз. Рівномірно заповнюйте деталі зернами різних кольорів, поки вся картинка не стане кольоровий і об'ємною. Залиште роботу до повного висихання. Таку картину можна поставити на стіл або закріпити на стіні.
5
Спробуйте зробити красиву олівців. Підберіть баночку потрібного розміру. Простим олівцем або восковим дрібному зробіть нескладний малюнок на ній. Акуратно обліпили дрібнозернистим пластиліном потрібних кольорів баночку і залиште до повного застигання.
Корисна порада
Після закінчення ліплення складіть залишки пластиліну в пакети або коробочки і щільно закрийте.