Як знайти роботу за сумісництвом.

Якщо у вас є можливість суміщати дві або більше робіт і ви хочете знайти варіанти такого заробітку, пора зайнятися пошуками вакантного місця, відповідного вашої професійної орієнтації.
Інструкція
1
Складіть оголошення про те, що ви шукаєте роботу за сумісництвом. Вкажіть в ньому тип бажаної роботи, скільки годин на день ви готові присвячувати такій роботі, і рівень бажаної зарплати. Не забудьте залишити свої контактні дані. Оголошення можна розмістити в місцевих газетах і журналах, замовити його трансляцію на радіо і інших засобах масової інформації.
2
Зверніться до місцевого центру зайнятості населення з проханням сприяння вам у пошуку роботи за сумісництвом. В базах даної установи зберігається різноманітна інформація, що стосується вакантних місць, і за даним типом роботи. Візьміть з собою паспорт, трудову книжку та документи про освіту (диплом, атестат, свідоцтво і т.п.).
3
Заповніть на одному з інтернет-сайтів, що спеціалізуються на пошуку та підборі роботи резюме здобувача, вкажіть тип бажаної роботи: за сумісництвом, а також вкажіть рівень бажаної зарплати і кількість часу, який ви готові витрачати на роботу.
4
Переглядайте відповідні сайти в інтернеті, що мають бази вакансій, вибирайте категорію «за сумісництвом» і робіть відповідний запит.
5
Відвідайте установи відповідні за родом своєї діяльності вашому професійному профілем, зустріньтеся з керівництвом або зверніться до відділу кадрів з проханням про надання вам інформації про вакантні місця для роботи за сумісництвом.
6
Спілкуючись з друзями та знайомими, ставте їх до відома, що займаєтеся пошуком роботи за сумісництвом. Вони розкажуть про це своїм друзям і, можливо, хтось із них зможе вам допомогти знайти бажане місце.
7
Зверніться до підробітку в інтернеті. Ви можете працювати на біржах фріланса, займаючись написанням рекламних та інших видів текстів, web-дизайном або створенням сайтів з нуля. Всі ці заняття дають непоганий дохід при наявності вдалих угод.