Як відремонтувати ноутбук.

Ремонт ноутбука - відповідальне і непросте заняття, оскільки техніка дорога, ремонту і апгрейду підлягає в несумірно меншому ступені, ніж стаціонарний комп'ютер.
Інструкція
1
Отже, з чого почати? Найпростіше почати з постановки діагнозу своєму вихованцеві-ноутбуку. Іноді діагноз відразу впадає в очі: тріщини на корпусі і тому подібні механічні пошкодження. Тут особливої кваліфікації від ремонтника не потрібно, а потрібна фантазія, вільний час і здібності дизайнера. Заклеювати всі пошкодження можна скотчем, ізолентою, епоксидною смолою.
2
Складніше, якщо починають давати збої периферійні пристрої. Коли починає давати збої клавіатура, то це, швидше за все, порушені токопроводной доріжки. Зазвичай така біда відбувається, якщо ненавмисно пролити на неї що-небудь. Що робити в цьому випадку? А). Вимкнути компьютер.Б). За допомогою викрутки від'єднати клавіатуру.В). Промити її дистильованою водой.Г). Просушити за допомогою фена. Дати просохнути добу-дві.
3
Якщо всі вищевказані операції не допомогли, то необхідно зайнятися відновленням токопроводних дорожек.Пункти А) і Б) в цьому випадку не відрізняються від предидущіх.В). Демонтуємо клавіші (скористаємося для цього тонкою «часовий» викруткою) .Г). Знімаємо ліфти, на які кріпляться клавіші.Д). Знімаємо з алюмінієвої підкладки пластикову плату з намальованими на ній токопроводной доріжками (пластикових плат три - дві з доріжками, одна порожня, що створює зазор) .Е). За допомогою ножа для різання картону поділяємо плати, клей, за допомогою якого вони триматися разом, попередньо прогреваем за допомогою фена.Ж). Визначаємо пошкоджені доріжки (найчастіше їх видно неозброєним оком, але якщо ні, скористаємося тестером). Пошкоджені доріжки прорисовуємо заново токопроводной клеєм, яким зазвичай відновлюють доріжки для прогріву заднього скла автомобіля.З). Перевіряємо якість виконаної роботи за допомогою тестера. І) Збираємо клавіатуру, виконуючи в зворотній послідовності дії А), Б), В), Г), Д) і Е) .Втім, перш ніж зайнятися самостійним ремонтом свого ноутбука, подумайте, а чи не дешевше буде довірити роботу фахівцям? Зрештою, техніка щось не дешевая.В випадках більш складної поломки ноутбука, ніж вищеописані варіанти, настійно рекомендуємо не намагатися ремонтувати техніку самостійно, а відразу ж показати її фахівцю.