Як організувати роботу в нерухомості.

Ринок нерухомості в сучасних реаліях пропонує безліч можливостей заробити. Зокрема, можна займатися наданням ріелторських послуг, експертною оцінкою нерухомості, купівлею і продажем житла, здачею його в оренду - список, як бачите, досить великий. Вам залишається тільки вибрати заняття, яке більше до душі, і правильно організувати бізнес.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - реєстрація агентства нерухомості;
  • - наймання співробітників;
  • - формування клієнтської бази.
Інструкція
1
Важливою ланкою між продавцями і покупцями квартир виступають ріелтори. За пошук найбільш прийнятних варіантів житла та оформлення необхідних документів вони отримують непогані комісійні. Так що, якщо у вас є достатньо досвіду і знань у даній сфері, а також стартовий капітал для відкриття власного бізнесу, реєструйте власне агентство нерухомості, оскільки всупереч серйозної конкуренції, попит на послуги тут постійно збільшується.
2
Спочатку знайдіть приміщення для офісу (бажано в густонаселеному спальному районі), орендуйте його і зареєструйте фірму в податковій інспекції, Єдиному реєстрі юридичних або фізичних осіб, соціальних фондах і Держкомстаті.
3
Далі підберіть співробітників. Пам'ятайте, що в цьому виді бізнесу, кадри вирішують все. Розподіліть обов'язки ваших колег з максимальною ефективністю: організуйте групу експертного аналізу ринку, подбайте про декілька ріелторів з досвідом роботи і наявністю клієнтської бази. Ну, і, звичайно ж, найміть грамотного офіс-менеджера для формування бази даних, діловодства та забезпечення нормальної роботи офісу. Не скупіться на ремонт офісу, оскільки солідна обстановка буде свідчити про вашу респектабельність і надійності.
4
Схема роботи агентства нерухомості досить проста: клієнт звертається до вас за допомогою. Уклавши з ним угоду і домовившись про її деталях, ви займаєтеся пошуком квартири для покупки або оренди, виїжджаєте з клієнтом по місту, показуєте варіанти пропонованого житла і т. П. Можливо, клієнту знадобиться послуги з приватизації або продажу житла, в такому випадку займіться оформленням необхідних документів і пошуком покупців. Але, як показує практика, зазвичай клієнт просить весь комплекс послуг.
5
При організації агентства нерухомості можна робити все самому або працювати за франшизою від уже відомого бренду. Зазвичай підприємці воліють працювати самостійно, так як франшиза дорого коштує, та й особливості того чи іншого регіону все одно вимагають коректування з боку ріелторів.
Корисна порада
Поступово формуйте і розширюйте свою клієнтську базу. Робіть рекламу і стежте за якістю наданих послуг. Адже на першому етапі свого існування важливо заслужити гарну репутацію.