Як вставити картридж в принтер.

Користувачі принтерів змушені деколи робити заміну картриджів, бо постійно купувати новий картридж, коли закінчується старий, сильно б'є по фінансах. Набагато вигідніше просто перезаправити і встановити картридж знову. Навіть новачок зможе впорається з цим завданням.
Вам знадобиться
  • Кілька ватних тампонів, рукавички, тканинна серветка і комплект для заправки картриджа.
Інструкція
1
Для того, щоб зробити перезаправку картриджа принтера, не потрібно багато часу. Для цієї процедури знадобиться кілька ватних тампонів, рукавички, тканинна серветка і комплект для заправки картріджа.Для початку відкрийте кришку і витягніть порожній картридж з принтера. Цю процедуру потрібно проводити уважно, згідно інструкції, яка поставляється з прінтером.Далее слід відшукати на картриджі отвір для заправки, ввести голку шприца (ви можете відчути легке опір, не хвилюйтеся - це пориста губка, яка знаходиться всередині) і повільно, з проміжками часу , щоб губка встигала вбирати, вливати чорнило в картридж. Заливати потрібно доти, поки не з'являться чорнило в дренажному отворі. Потім вийняти шприц.
2
Заправний і дренажний отвір рекомендується протерти тканинної салфеткой.После того, як ви очистили отвори, їх бажано щільно заклеїти липкою стрічкою, щоб не потрапляло повітря всередину картриджа і не витекли чорнило. Коли ви закінчите заправку, від'єднайте голку і шприц і гарненько промийте.
3
Покладіть картридж на стіл - потрібно, щоб він відстоявся. На це піде часу близько 3-5 мінут.Установітн картридж в принтер, але перед цим зніміть липку стрічку з заправного і дренажного отвору. Для установки потрібно акуратно взяти картридж двома пальцями і встановити на колишнє місце до легкого щелчка.Ви встановили картридж в принтер. Тепер бажано включити режим «цикл очистки». Цей цикл потрібно включати кілька разів, поки не отримаєте хорошу якість печаті.Как бачите, нічого складного в заміні картриджа немає. Ви зберегли трохи грошей, ніж якби віднесли в майстерню, і прискорили процес, адже на ремонт у майстерні потрібен час.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2R9mFPTK9Lc
Принтери все частіше з'являються в квартирах власників персональних комп'ютерів. Технічний прогрес не стоїть на місці, і сучасні принтери давно вже стали кольоровими і можуть друкувати на будь-яких поверхнях - від текстів на папері і фотографій до обкладинок DVD-дисків.

Найбільшого поширення в побуті отримали струменеві принтери. Цьому сприяє ряд причин - низька вартість, в порівнянні з лазерними принтерами, кольоровий друк на різних поверхнях і т.д. Однак після того, як чорнило в картриджі закінчуються, приходить і перше розчарування - вартість картриджа у деяких моделей досягає 90% від ціни нового принтера!

Зрозуміло, що на робочому місці в офісі питання заміни картриджа вирішується просто. Для цього молодший співробітник відправлявся в найближчий сервісний центр і купував новий. Бухгалтерія фірми оплачувала витратні матеріали, забезпечуючи безперервний робочий процес. І завдання користувача полягала в тому, щоб вставити картридж правильно. Ціна питання, як правило, співробітників не цікавила.

Коли ж мова заходить про власному домашньому принтері, то питання витрат на новий картридж стає актуальним. Перше, що спадає на думку, - це заправка картриджа. І що б там не казали виробники друкуючих пристроїв, як би не закликали купувати тільки оригінальні витратні матеріали, але заправка картриджів це сувора реальність, що підкріплюється фінансовим боком.

Для вирішення даного питання можна піти двома шляхами. Перший з них - це запросити майстра з фірми, яка надає послуги з заправки та відновлення картриджів. Але за його візит доведеться додатково платити. Оскільки в розділ кута поставлена економія, то існує й інший варіант вирішення проблеми. Заправку картриджа можна здійснити самостійно. Але для цього потрібно засвоїти кілька правил, основне з яких - як правильно витягти, і найголовніше, як вставити картридж правильно після заправки. Погодьтеся, що не варто проробляти складний шлях з покупкою чорнила, промиванням і заправкою, щоб необережними і непродуманими рухами зламати картридж при установці назад.

Практично в кожному принтері, під відкидною кришкою, що відкриває доступ до картриджа, приклеєна спеціальна наклейка з малюнками, на яких послідовно зображено процес зняття і установки картриджа в принтер. Дотримуйтесь цих порад, намагаючись не прикладати надмірних зусиль до механізмів і засувок. Перш ніж вставити картридж назад, протріть його від залишків чорнила. Після установки роздрукуйте кілька пробних сторінок, щоб переконатися в правильності його установки.