Як зробити красиві скули. Як зробити вилиці вираженими.

Жінка завжди знайде, до чого причепитися в своїй зовнішності, і чим вона буде не надто задоволена. Так, вилиці, як і будь-яка інша частина особи, може стати причиною незадоволення і щоденних переживань. Одні скаржаться на занадто виступаючі вилиці, інші - на відсутність рельєфу. Як би там не було, існують різні способи зробити вилиці красивими.
Інструкція
1
Перший спосіб доступний практично будь-якій жінці. Він не вимагає істотних фінансових вкладень, хворобливих процедур і великих витрат часу. Було б бажання і крапелька майстерності. Звичайно ж, мова йде про косметику. З її допомогою можна домогтися дивовижних візуальних ефектів.
2
Підберіть кілька відтінків пудри і рум'ян. Кольори повинні бути близькі один до одного, а відтінки на тон-два відрізнятися. За допомогою світлих і темних штрихів можна «намалювати» вилиці, зробити їх рельєфними або, навпаки, візуально пом'якшити занадто виступаючі частини. Принцип роботи з тінями і світлом досить простий: все, що виділено світлими відтінками, здається більше, все, що оформлено більш темним відтінком, візуально зменшується.
3
Так, якщо вам необхідно позначити вилиці, нанесіть під ними більш темні рум'яна або пудру, по лінії скул розподіліть більш світлий відтінок, а саму верхню частину скул позначте легким світлим штрихом. Ретельно розтушовуйте межі переходів відтінків, щоб обличчя виглядало природно. А за допомогою іллюмінайзеров, що додають шкірі легке благородне світіння, ваше обличчя стане виглядати просто розкішно.
4
Якщо вам необхідно зробити вилиці трохи менше, використовуйте спосіб, зворотний описаному в попередньому кроці. Якщо ви завдасте світлий тон на виступаючі частини, це зробить їх візуально ще більше, тому використовуйте бронзатор або пудру більш темного відтінку, а область під вилицями злегка висвітліть. У кожного особи неповторний рельєф, тому не бійтеся експериментувати - ви обов'язково підберете те, що потрібно саме вам.
5
Інший спосіб змінити вилиці кардинальний - естетична хірургія. Операції по корекції щік і скул успішно проводяться різними клініками. Під час операції застосовується кілька методів: ліпоскульптура (моделювання обличчя за допомогою жиру пацієнта) і вживлення імплантатів. Який з них підійде особисто вам, визначить тільки хірург. У операції є ряд протипоказань. Період реабілітації становить кілька тижнів, але остаточний результат можна буде повністю оцінити тільки через півроку.