Як скласти розу вітрів.

Роза вітрів - це векторна схема, наочний малюнок, який характеризує режим вітрів в певній місцевості за певний період. Саме вона допомагає при плануванні будівництва будинків і розвитку міст, а часто і визначає благополуччя певних міських районів. Розу вітрів можна скласти за місяць або за кілька днів.
Вам знадобиться
  • Олівець, листок паперу в клітинку, таблиця даних напряму вітру з будь-якого метеосайта.
Інструкція
1
Починати складати розу вітрів варто з осей координат. В даному випадку, щоправда, їх не 2, як зазвичай, а 8: по всіх сторонах світу і їх сполучень. Від центру координат потрібно відкласти осі у всіх напрямках по горизонталі, вертикалі і діагоналі під кутом 45 градусів. Підпишіть осі як Ю (південь), С (північ), З (захід), В (схід), а також ЮВ (південний схід), Пд (південний захід), СЗ (північний захід) і СВ (північно- схід). Тепер можна приступити безпосередньо до побудови троянди.
2
Випишіть ряд результатів спостережень вітру за певний період у певній місцевості, наприклад, за 20 днів у Москві. Ці дані легко взяти на будь-якому метеорологічному сайті. Результати повинні виглядати як: 1-й день спостереження - напрямок СЗ, 2-й - СЗ, 3-й - С і т.д. до останнього дня вимірювань. Найпростіше виписати дані у вигляді дворядкового таблиці.
3
Згрупуйте результати за напрямками вітру. Так, наприклад, виявиться, що за 20 днів вітер напрямки північний захід (СЗ) в Москві був 7 днів, захід (З) - 4 дні і т.д. Має вийти 8 цифр по кількості напрямків, серед яких можуть бути і 0, якщо вітру даного напрямку за вибраний період не було жодного разу. Сума всіх цифр повинна дорівнювати кількості днів вимірювань. Перевірте - якщо це не так, ви десь неправильно порахували.
4
Тепер починайте побудова. Для цього виберіть і позначте на кожній осі одиничний відрізок. Тепер по кожній осі треба відкласти порахувати кількість днів вітру даного напрямку, наприклад - по Пд - 3 од, по Ю - 5 од. і т.д. Після того, як всі точки на 8 осях відкладені, просто з'єднайте їх відрізками до отримання замкнутого багатокутного контуру. Одержаний разнобокій «квітка» з гострими променями буде схожий на троянду - це і буде роза вітрів для даної місцевості за обраний період. Потрібно зауважити, що для кожного регіону є типові по місяцях і сезонах рози вітрів, які в чому характеризують клімат даної місцевості.
Відмінно підготовлене пропозицію приводить до висновку довгострокового контракту. Презентація покаже основні сторони пропонованої послуги, докладно розкриє теми, які ви хочете торкнутися.
Інструкція
1
Техніка складання ділового пропозиції складається з двох основних частин. Перша буде включати опис можливостей бізнесу і ваші подальші плани його розвитку.
2
Інша частина покаже фінансову сторону зараз. Презентація не повинна бути занадто довгою. Розкрийте суть в доступній для правильного сприйняття потенційним партнером формі. Підготуйте схеми і картинки, що розповідають про шляхи розвитку на ринку.
3
Слід зробити акцент на результати співпраці, оскільки клієнти будуть купувати методи та інструменти тільки будучи в повній упевненості, що зможуть отримати бажані результати. Можна також привести ряд причин і факторів, що відрізняють представлений бізнес від інших конкурентів на ринку, підкресливши ваші досвід і досягнення.
4
Важливо при формулюванні ділових пропозицій бути реалістичним, не перебільшувати інформацію. Це допоможе уникнути незадоволених клієнтів і втрату коштів. Інакше надалі це зможе призвести до відмови або навпаки сприяти переконання іншої сторони до співпраці. А результатом стане те, що ваше пропозицію - не що інше, як усього лише нездійсненний план.
5
Складіть ділове пропозицію у вигляді короткого і переконливого резюме. Зміст проекту має бути повністю направлено на потенційного клієнта і задовольняти його потреби та побажання.
6
Дайте зрозуміти, що спільна співпраця принесе істотні вигоди. Добре сформульоване пропозицію може відігравати вирішальну роль для проекту, в той час як погано складений бізнес-план може привести до невдачі, навіть якщо ваша діяльність йде відмінно. Саме такий підхід більш ефективний у роботі з потенційним клієнтом.