Як гальмувати на скейті. чи повинно кріплення на скейті рухатися.

Катання на скейті - непросте заняття. Воно вимагає хорошої фізичної підготовки, терпіння і витривалості. Багато елементів починають виходити лише після 1000 повторів. Однак бажаючим освоїти мистецтво скейтбордингу слід знати, що навчання має починатися не з складних стрибків, а з відпрацювання методів гальмування. Завдяки правильному гальмуванню ви зможете зменшити кількість падінь і уникнути травм.
Інструкція
1
Виберіть для тренування рівне, просторе і бажано безлюдне місце. Оцініть, чи зможете ви рухатися на скейті, не докладаючи до цього особливих усілій.Вспомніте, яка нога у вас є опорною. Як правило, у правшів - це права, а у лівшів - ліва. На скейті ноги розташовуєте так: опорну ногу ззаду, другу - спереді.Начніте рух. Для цього поставте другу ногу на передній край скейта, а опорною відштовхніться від землі. Не потрібно штовхати дуже сильно. Навчитися гальмувати на великій швидкості значно складніше. Після початку руху поставте опорну ногу на задню частину дошки. Тепер ви рухаєтеся вперед, стоячи рівно на скейті.
2
Щоб знизити швидкість, відсуньте опорну ногу ближче до заднього краю скейта і перенесіть на неї вагу тіла. Для цього опорну ногу можна трохи зігнути в коліні. Щоб остаточно зупинитися, опустіть опорну ногу на поверхню і злегка пригальмовуйте підошвою. Вищеописаний метод підходить тільки для рівних майданчиків. Також майте на увазі, що регулярне гальмування таким чином - це смертельний вирок для вашого взуття
3
Ви можете використовувати ще один метод гальмування на скейте.Пріміте вихідну позицію, як описано вище: опорна нога ззаду, друга - в управлінні спереду. Почніть двіженіе.Для гальмування відсуньте опорну ногу ближче до заднього краю скейта, перенесіть на неї вагу тіла і давите п'ятою в край дошки. При цьому передній край дошки повинен виявитися в повітрі. Якщо відчуєте, що втрачаєте рівновагу, зістрибуйте з доскі.Для швидкого гальмування можна втиснути задній край дошки в землю.
4
І на закуску - спосіб екстремального гальмування. Новачкам не рекомендуется.Двігаясь, вдавите другу (передню) ногу в передній край дошки. Задній край почне підніматися. І в той момент, коли він майже дивитиметься в небо, спригніте з дошки і правою рукою піймайте скейт.Порадуйтесь, якщо вам вдалося не впасти.