Як очистити принтер.

Для того, щоб ваш принтер ніколи вас не підводив, не бруднити ваші документи при друку, а також не забруднював ваше робоче місце, вам необхідно зайнятися його безпосередньої чищенням.
Інструкція
1
Першим ділом вам необхідно знати загальні рекомендації з чищення різної офісної техніки. Перед чищенням принтера бажано взагалі вимкнути його з джерела живлення.
2
Спочатку необхідно відкрити сам принтер і ретельно оглянути всі його деталі. Якщо внутрішні деталі принтера забруднені фарбою, то для її видалення потрібно попросту протерти принтер зсередини вологою тканиною. Якщо ж у вашому пристрої застосовується тонер, то його використані залишки необхідно видалити за допомогою звичайного пилососа, або попросту видути. Певні види тонерів, в основному кольорові, можуть становити небезпеку для вашого здоров'я, внаслідок цього рекомендується застосовувати тільки лише пилосос зі спеціально обладнаним фільтром, або відразу ж видути залишки даного тонера і подалі від нього відійти.
3
Потім необхідно простежити, через що конкретно проходить папір при друку. Для цього рекомендується прочистити всі ролики (винятком є принтер з тонером, ролики якого не потребують очищення). Їх необхідно витирати дуже акуратно, оскільки вони часто бувають гарячими, не встигаючи охолонути після відключення принтера. Для їх очищення знадобиться невеликий демонтаж принтера. Деякі види роликів дуже важко виймаються. Перш за все, необхідно чистити ролики, які тримають папір перед друком і відправляють її в сам принтер. Якщо дані ролики несправні або брудні, то це може вплинути на якість самої печатки, яка виявлятиметься в постійному «застряванні» бумагі.Проізводя своєчасну очистку принтера, ви назавжди забудете про дорогі ремонтах своєї техніки.
Струменеві принтери цілком ефективно виконують свою функцію, але тільки до тих пір, поки не виникає необхідність очищення контейнера для чорнила. У більшості моделей струменевих принтерів з часом в каналі подачі чорнила залишається засохлий осад, що виникає при випаровуванні чорнила. Цей твердий осад здатний заблокувати голівки. Тому контейнер для чорнила потребує періодичного очищення.
Інструкція
1
Огляньте принтер. Деякі моделі забезпечені спеціальними гумовими кришками, які закривають друкувальну головку після того, як принтер вимикається. Переконайтеся в тому, що кришка справна і не потребує заміни. Але навіть і при справній кришці чорнило з часом просочуються і висихають, утворюючи осад.
2
Як профілактичний засіб використовуйте для чищення каналу подачі чорнила систему очистки друкуючої головки. При цьому засохлі чорнило розчиняються самими ж чорнилом, коли принтер проганяє їх через канали подачі. Вони проникають в забруднені канали та размягчают осад.
3
Використані для очистки головки принтера чорнило слід видалити з пристрою для уникнення протікання. Саме для цієї мети принтер забезпечений спеціальним контейнером. Залежно від марки принтера контейнер може бути пластиковим, у вигляді волокнистого килимка або в іншому виконанні. Відшукайте контейнер у вашому принтері. Він може розташовуватися під відділом зберігання картриджів або в підставці під лотком, призначеним для завантаження паперу.
4
Для обнулення контейнера використовуйте спеціальну сервісну програму або сервісне меню. Для початку вимкніть від принтера кабель живлення. Відкрийте кришку принтера. Натисніть кнопку "Power" і, утримуючи її, підключіть кабель принтера. Тепер закрийте кришку принтера і відпустіть кнопку. Відключіть кабель інтерфейсу від принтера, а приблизно через 10 секунд знову підключіть.
5
Запустіть сервісну програму. Потім, дотримуючись інструкції, що додається до програми, виберіть порт USB. Після вибору відповідного порту виберіть зону "set destination". Таким чином ви справили обнуління контейнера .
Зверніть увагу
Враховуйте, що часте використання чорнила як розчинник скорочує ресурс друку картриджа, оскільки чорнило при цьому витрачаються на друк, а на очистку.