Як прибрати вм'ятину на холодильнику.

Іноді на холодильнику утворюються вм'ятини. Вони псують не тільки вид самого холодильника, але і дизайн кухні. Погодьтеся, дизайн - серйозна штука. І вже якщо купується дорогий холодильник, поводитися з ним слід дбайливо. Але все одно застрахуватися від всіх неприємностей не вийде.
Інструкція
1
Звичайно, захочеться постукати молотком з іншого боку і виправити вм'ятину зсередини. Якщо пошкодження знаходиться на двері, то розбирати її не можна. Потрібно пам'ятати, що двері герметична. Розгерметизація змусить компресор працювати в іншому режимі і виведе його з ладу. Так що порушувати цілісність дверей не варто.
2
На жаль, єдино вірною технології видалення вм'ятин на холодильнику поки не придумано. Найпоширеніші способи усунути вм'ятину, утворену ударом, зводяться до закладення і заклеювання дефекту.
3
Спробуйте пошкоджене місце закрити чимось іншим. Наприклад, намагніченою картинкою. Нехай це не відновить стінку холодильника, але в деякій мірі посприяє дизайну.
4
Зашпаклюйте пошкоджене місце. Як не дивно, теж вихід. Не варто сильно обробляти поверхню вм'ятини. Досить просто затерти дрібної наждачкою, накласти шар грунтовки, якщо цього вимагає тип шпаклівки, і нанести суміш. Колір шпаклівки повинен збігатися з кольором холодильника.
5
Витягніть дефект вакуумом. Є технологія, що дозволяє витягати вм'ятини за допомогою вакууму. У цьому вам допоможе прилад - мініліфтер. Зараз на ринку можна зустріти модель нового покоління цього приладу. З його допомогою робота по випрямленню вм'ятин значно спрощена. Чудово діє при ремонті без фарбування. Витягає легко і без зайвих рухів. У ньому є функція фіксації. На площину він ставиться гумовими опорами, які перешкоджають скольженію.Термоклей, розігрітий термопистолетом, нанесіть на клейовий пістон. Пістони прікложіте до вм'ятині на поверхні холодильника. Потім на пістон встановіть сам мініліфтер і відрегулюйте гвинт. Вм'ятину виправляють, рухаючи поступово рукоятками. Коли вона виправиться, нанесіть спирт або клейову змивку. Відклеюється пістон і радійте результату.