Як прибрати висоли з цегли.

висолами називається сіль, яка збирається з часом на поверхні цегельних стін. Причини її появи можуть бути різні: атмосферні опади, неякісний цегла, переважно низька температура на вулиці, ряд інших температурних і вологісних умов.
Інструкція
1
Щоб повністю видалити висоли з цегли, недостатньо запастися великою кількістю води і щітками. До речі сказати, це ні до чого хорошого привести не може. Металеві щітки руйнують цеглу ще сильніше. Вода, проникнувши всередину, попросту витягне на поверхню цеглин ще більше солей. Справа в тому, що ті розчинні солі, що скупчуються на цеглинах, з часом стають нерозчинними сполуками. Ці сполуки доведеться видаляти тільки особливими составамі.В цій боротьбі використовуйте гідрофобізатори. Це спеціальні очисники. Вони надають різним будівельним матеріалам додаткове властивість відштовхування води. Так звана гідрофобізація - чудовий метод. Це і є основний спосіб запобігання появи висолів. Після обробки можливість вимивання солі з цеглин виключається. Головне, що гідрофобізація не пропустить більше воду всередину цегли. Рідина стікатиме кульками по стіні. Цегла зовсім буде намокати.
2
Дуже важливо не змінити зовнішнього вигляду кладки, не зіпсувати поверхні, естетичного вигляду. Для цього використовуйте спеціальні снігоочисники при очищенні фасаду від солей. Такими очистителями видаляються і сольові, і вапняні відкладення, і атмосферні забруднення теж. За інтенсивністю дії на цеглу є різні очищувачі. Наприклад, «Типром ОФ» наносять на зовнішню частину стіни за допомогою кисті, валика. Через півгодини можна змити зайвий очищувач простою водою. Інші засоби, такі як «NEOMID 550 Антісоль», «АрмМікс» та інші використовуйте відповідно до вкладеними інструкціями.
3
Можлива також профілактика соляних нальотів на стінах. Вона дуже проста. Починається з технології укладання і вибору матеріалу стін. Взимку від кладки укладання цегли краще зовсім відмовитися. Але якщо це не вдається, то уникайте моментів коли дощ і сніг летять на незахищену кладку. Для цементного розчину використовуйте морозостійкі добавки. Надалі ж, щоб висолів не було, стіни ізолюються дахом і водостоками від атмосферної вологи і гідроізоляцією від грунтової вологи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7Tjl99dj4Ak