Як перевірити якість телефону.

Зараз для кожного з нас мобільних телефон став засобом, без якого ми не уявляємо собі життя. Практично у всіх є звичайний мобільний телефон або смартфон. Але якщо ви захочете змінити апарат, необхідно знати, як перевірити якість телефону.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - гарантійний талон;
  • - знання.
Інструкція
1
У першу чергу, попросіть консультанта надати вам гарантійний талон на телефон. Наявність гарантійного талона забезпечить вам обслуговування мобільного телефону протягом конкретно зазначеного терміну.
2
На коробці телефону повинен бути вказаний IMEI. Перевірте, чи збігається він з IMEI на телефоні. Якщо ці коди відрізняються один від одного хоча б на одну цифру, то телефон не варто брати.
3
Увімкніть телефон (можна без батареї) і наберіть на клавіатурі * # 06 #. На екрані апарату висвітиться той же IMEI, звірте його з тим, що на коробці і на гарантійному талоні.
4
Перевірте набір аксесуарів, які включені в комплект. Дивіться, щоб кожен аксесуар був запакований в окремий пакетик. Сам телефон повинен лежати окремо від батареї. Якщо ви помітите, що щось розташоване і упаковано не за правилами, то, значить, телефон вже включали, і, можливо, не один раз. Краще такий телефон не брати.
5
Перевірте роботу самого телефону. Після завантаження увійдіть у меню і перевірте роботу всіх клавіш. Тільки попередньо відключіть режим Т9. Після цього перевірте якість зв'язку. На екрані індикатор зв'язку повинен бути на максимальному рівні. Після цього зателефонуйте своїм знайомим і перевірте, чи добре ви їх чуєте. Якщо є якісь шуми при розмові, то такий телефон купувати не варто.
Зверніть увагу
Не купуйте мобільні телефони «з рук» або на ринку, так як при перевірці він буде працювати, а якщо через кілька днів зламається, повернути його ви вже не зможете. Обов'язково перевірте в гарантійному талоні правильність адреси сервісного центру, дату покупки і IMEI телефону. Якщо що-небудь з цих даних записано невірно, то ви не зможете відремонтувати телефон під час дії гарантійного терміну. Будьте уважними, і ваш телефон прослужить вам тривалий час без поломок.
Корисна порада
Якщо в комплекті до телефону йде usb data-кабель, то до нього обов'язково повинен бути диск. Якщо при перевірці у вас немає SIM-карти, то можна перевіряти дзвінок і без неї: наберіть 112 і, почувши кілька гудків, покладіть трубку.