Як вибрати машинку для стрижки волосся.

Зробити зачіску в перукарні набагато зручніше, ніж удома, однак, це може зайняти більше часу і зажадає певних матеріальних затрат. Тому, якщо ви не прихильник стильних і складних зачісок вам достатньо буде купити собі машинку і стригтися будинку.
Інструкція
1
Для того щоб стригтися будинку необхідно вибрати машинку для стрижки волосся, яка повністю задовольнить ваші требованія.Определітесь з типом дії двигуна машинки, роторним або вібраційним. Машинки з першим типом частіше використовують в перукарнях через їх здатності швидкого охолодження. Другий тип не розрахований на довгу безперервну роботу (близько 20 хвилин), вони легше, але вібрують сильніше.
2
Вирішіть, який тип живлення підійде для вашої машинки. Виберіть з трьох існуючих: від мережі, від акумулятора, спільно від мережі і акумулятора. Недолік роботи машинки тільки від мережі - шнур, який іноді заважає, від акумулятора - можливість несподіваного розряду батареї, а потім її підзарядка протягом 6-9 годин. Тому найоптимальнішим і зручним є третій варіант.
3
Розберіться, з якого матеріалу зроблені леза машинки. Це буде впливати на довговічність роботи і якість стрижки. Особливо міцними вважаються леза із спеціальним титановим або алмазним напиленням.
4
Виберіть машинку, щоб вона відповідала вашим вимогам по кінцевій довжині волосся після стрижки. В комплекті передбачені або змінні насадки, або можливість регулювання буде на самій машинці. В основному довжина стрижки варіюється в межах 1,5-41мм.
5
Зверніть увагу не тільки на зовнішній вигляд машинки, а й на зручність її використання. Вибрати машинку для стрижки волосся потрібно таку, яка дасть можливість комфортного її використання за рахунок зручного розташування перемикачів і кнопок, оптимальної ваги і положення її в руці.
6
Вирішіть, якими додатковими можливостями повинна володіти машинка, і чи потрібно вам це. Адже в комплект можуть входити насадки, які перетворять машинку в триммер для носа і вух, а також можлива функція самоочищення. Все це природно підвищить вартість машинки.