Як записати голос на ноутбук.

Перед деякими користувачами іноді встає задача записи голосового супроводу на портативні пристрої, наприклад, ноутбук. Для цього може знадобитися все обладнання, необхідне при записи голосу на стаціонарному комп'ютері.
Вам знадобиться
  • - ноутбук;
  • - мікрофон;
  • - програмне забезпечення Sound Forge.
Інструкція
1
Існує декілька способів запису вашого голосу за допомогою різних програм. Як мікрофона необхідно використовувати спеціальне однойменний пристрій, а не навушники, інші динаміки і т.д. Для підключення мікрофона до ноутбука необхідно вставити його штекер в роз'єм ноутбука рожевого кольору. Якщо на портативному пристрої не позначені кольору аудіорознімів, орієнтуйтеся на позначення, нанесені поруч з роз'ємами.
2
Потім запустіть програму аудіозаписи. Щоб випробувати мікрофона достатньо скористатися стандартною програмою в складі операційних систем сімейства Windows. Натисніть меню «Пуск» і перейдіть до розділу «Всі програми". Відкрийте список «Стандартні» і в папці «Розваги» виберіть пункт «Звукозапис».
3
У вікні програми натисніть кнопку «Запис». У вашому розпорядженні є 60 секунд - це найголовніший мінус даної програми, зате ви можете прослухати запис і зберегти її для подальшого редагування. Для зупинки запису натисніть кнопку «Стоп», а кнопку «Відтворення» - для прослуховування записаного.
4
В якості редактора записаних і збережених файлів можна використовувати наступну утиліту - Sound Forge, яку використовують також для запису музики і вокалу. Для немічного ноутбука цілком підійдуть версії програми 6.0 або 7.0. Запустити дану утиліту можна з робочого столу за допомогою ярлика або відкривши цей же ярлик з розділу «Всі програми" меню «Пуск».
5
У який з'явився головному вікні програми для початку запису досить натиснути кнопку із зображенням червоного гуртка. У вікні записи необхідно задати деякі параметри. Якщо мікрофон і раніше використовувався, швидше за все, налаштовувати нічого не потрібно. У правій частині вікна ви побачите два датчика у вигляді вертикальних смуг. Скажіть кілька слів у мікрофон - стан датчиків повинно змінитися, мікрофон справний. Якщо змін не було, є проблеми з визначенням мікрофона.
6
Для зупинки процесу запису необхідно натиснути кнопку із зображенням сірого квадрата. Для збереження звукової доріжки натисніть сполучення клавіш Ctrl + S. У вікні, введіть назву файлу, тип об'єкту, що зберігається і натисніть кнопку «Зберегти».
Зверніть увагу
Чи є програма, що дозволяє записувати голос на комп'ютері? І як-небудь форматувати його? Є програма Nero Wave editor.
Корисна порада
Для чого можна і потрібно записувати голос і створювати аудіо файли: 1. Створення аудіо подкастів. Можна створити рубрику на Вашому блозі, де Ви будете вести мовлення не в звичному текстовому форматі, а в форматі аудіо, задіюючи аудіальний спосіб сприйняття інформації у Ваших читачів, які тепер ще перетворяться і в слухачів!