Як скасувати установку драйвера.

Оновлення драйверів має зробити роботу пристрою стабільніше. Але іноді буває, що після установки нового драйвера можна помітити, що воно стало працювати неправильно або зовсім не працює. У таких випадках, щоб відновити нормальну роботу пристрою, потрібно скасувати установку останнього драйвера.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Натисніть «Пуск». Виберіть «Усі програми», потім - «Стандартні». Серед стандартних програм є «Командний рядок». Запустіть її. У вікні командного рядка введіть Mmc devmgmt.msc і натисніть Enter. Через секунду відкриється «Диспетчер пристроїв». У ньому буде список всіх пристроїв, підключених до вашого комп'ютера. У цьому списку знайди той пристрій, установку драйвера до якого ви хочете скасувати.
2
Натисніть по влаштуванню правою кнопкою мишки. У виниклому контекстному меню виберіть «Властивості». Після цього перейдіть на вкладку «Драйвер» і виберіть «Відкинути». Останній встановлений драйвер буде видалений. Закрийте всі відкриті вікна. Перезавантажте комп'ютер. Після перезавантаження пристрій буде працювати під управлінням старої версії драйвера.
3
Також скасувати установку драйвера можна шляхом відновлення системи до боле раннього стану. Для цього натисніть «Пуск». Пройдіть на «Панель управління» і знайдіть там компонент «Відновлення системи». Запустіть цю опцію. Виберіть точку відновлення: дату, коли новий драйвер на пристрій ще не був встановлений. Після вибору почніть процес відновлення. На екрані з'явиться смуга, яка буде показувати його виконання. Ніякі інші дії під час процесу відновлення на комп'ютері здійснювати неможливо.
4
Коли смуга буде в кінці екрану, відновлення буде завершено. Комп'ютер повинен перезавантажитися. Якщо перезавантаження не відбувається автоматично, зробіть це за допомогою кнопки на корпусі. Операційна система завантажиться. На екрані повинен з'явитися напис про те, що стан системи відновлено. Перевірте роботу пристрою. Воно повинно працювати під управлінням старого драйвера. Якщо відновлення системи торкнулося необхідні налаштування, його можна в будь-який момент скасувати.