Як підготуватися до усного іспиту.

Іспити можуть проходити в різній формі. Від цього залежить і те, як до них краще готуватися. Так, наприклад, технологія підготовки до іспиту з опору матеріалів в корені відрізняється від здачі політології чи культурології. Усна форма прийому іспиту передбачає широкий кругозір і уміння висловити свої думки.
Вам знадобиться
  • Перелік запитань, підручники, інтернет.
Інструкція
1
Ознайомтеся зі списком питань. Як правило, викладачі перед початком сесії надають його для підготовки. Позначте ті з питань, на які ви могли б відповісти прямо зараз. Не турбуйтеся, якщо таких пунктів мало або вони відсутні зовсім. Іншим олівцем відзначте ті з питань, відповіді на які ви не знаєте взагалі. Це необхідно для того, щоб визначити, в якій послідовності буде проводитися підготовка.
2
Знайдіть відповіді на всі питання. Зараз, коли інтернет став невід'ємним атрибутом практично кожного студента, пошук інформації не складе великих труднощів. Тим більше що більшість вузів займаються за стандартною програмою і часто зміст квитків по одній і тій же дисципліні практично не відрізняється. Однак не варто забувати про підручники і книги.
3
Розподіліть питання в міру їх складності. Починати краще з тих, відповіді на які ви не знаєте зовсім, а закінчувати тими, які не представляють для вас складності. Розділіть всю кількість питань на дні, призначені для підготовки до іспиту. Однак врахуйте, що найбільш ефективним буде вивчення 5-7 квитків в день. Більший обсяг інформації може погано освоюватися, і ви просто даремно витратите свій час.
4
Зачитайте питання, а потім і відповідь на нього. Можливо, якщо тема досить складна, зачитувати відповідь доведеться кілька разів. Робіть це до тих пір, поки ви не будете впевнені у своїх знаннях. Щоб інформація сприймалася краще, читайте вголос з виразом і уявляйте перед внутрішнім поглядом те, про що йде мова. Якщо ви помітили що відволіклися, повертайтеся до того місця, в якому думки перестали фокусуватися на читаемом.
5
За день до іспиту знову візьміть повний список питань і постарайтеся відповісти якомога повніше на кожен з них. Не поспішайте, намагайтеся згадати всю інформацію. Якщо якесь питання викликає у вас утруднення, перечитайте відповідь на нього.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=paKJC9iuLYo