Як оформити візу в Канаду.

Канада належить до країн, де візу обов'язково зажадають при перетині кордону. Збирати і подавати всі необхідні папери можна самостійно, або звернувшись в спеціальні фірми.
Вам знадобиться
  • -закордонні паспорт з двома незаповненими сторінками і терміном дії не менше шести місяців з моменту закінчення поїздки.
  • -Заполненное англійською або французькою мовою заява (анкету тимчасового резидента) у двох примірниках на отримання візи.
  • -анкета "Інформація про сім'ю", заповнена англійською або французькою мовою.
  • -Фотографии розміром 35х45 мм (2 штуки).
  • -Довідка з місця роботи , оформлена на фірмовому бланку організації, де вказуються П.І.Б., посада співробітника, розмір окладу, стаж роботи.
  • -Якщо і раніше були виїзди за кордон, буде потрібно прикласти ксерокопії сторінок старого закордонного паспорта з усіма відмітками про в'їзд і виїзд.
  • -Документи (виписки з банківських рахунків або інші папери), що підтверджують вашу платоспроможність.
  • -Документи з відмітками про бронювання готелю і паперу з описом маршруту поїздки.
  • -Довідка з місця роботи чоловіка/і.
  • -Заверенная копія трудової книжки (всі сторінки).
Інструкція
1
Зверніться до інформації, викладеної на сайті Посольства Канади в Росії (Москва). Уважно прочитайте матеріали, що стосуються оформлення віз потрібної вам категорії. Вивчіть вимоги, пропоновані до заповнення анкет та інших документів, необхідних для оформлення канадської візи.
2
Зберіть усі обов'язкові та додаткові документи, зробіть ксерокопії. Зробіть фотографії для анкети (обов'язково дотримуйтесь вимог: розмір, розташування особи та інші задані параметри). Анкети та інші документи, що надаються для оформлення, повинні бути заповнені англійською або французькою мовою, а папери на інших мовах повинні супроводжуватися перекладом.
3
Подати заяву на отримання візи і супутні папери можна у відділ віз і імміграції Посольства Канади особисто, поштою, через кур'єрські поштові служби або через представника заявника. В кур'єрській службі Поні Експрес крім подачі документів можна оплатити і консульський збір. Всі важливі кроки ви проробили, тепер залишається тільки чекати відповіді. Зазвичай термін очікування становить від 2-х до 4-х тижнів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HW0wIfUz5Fw
Зверніть увагу
Щоб збільшити свої шанси на отримання візи прикладіть до пакету документів ксерокопії про володіння нерухомістю, копії свідоцтва про шлюб та свідоцтво про народження дитини (дітей). Для співробітника візової служби такі документи будуть зайвим підтвердженням, що ви відправляєтеся тільки в турпоїздку, неодмінно збираєтеся повернутися на батьківщину і зовсім не плануєте залишитися в Канаді.
Корисна порада
Можна, звичайно, доручити оформлення візи комерційній фірмі, але її цілком реально зробити самостійно. При цьому ви зможете заощадити певну суму грошей. Треба розуміти, що 100% гарантії на отримання канадської візи вам не в змозі дати жодна фірма.Інструкціі щодо заповнення анкет, а також самі зразки згаданих документів можна подивитися на сайті Міністерства Громадянства та імміграції Канади.