Як навчитися робити макіяж.

Кожна дівчина мріє навчитися робити макіяж, який би представляв її у вигідному світлі. Якщо присвятити зовсім небагато часу навчанню правильному нанесенню підходящої саме вам косметики, надалі цей щоденний процес займатиме лічені хвилини.
Інструкція
1
Сядьте перед дзеркалом при природному освітленні. Подивіться на своє обличчя, визначте свої достоїнства, які слід підкреслити за допомогою косметики, а так же недоліки, які необхідно приховати. Якщо у вас, наприклад, більш широка нижня частина обличчя, не робіть акцент на губах, це більш доречно при широкому лбе і вилицях.
2
Перш ніж навчитися робити макіяж очистіть обличчя за допомогою спеціального засобу, або просто вмивайтеся. Чітко дотримуйтеся порядку нанесення косметики.
3
Нанесіть базу під макіяж. Цей засіб є необхідною умовою акуратного і стійкого макіяжу. Якщо на обличчі присутні дрібні недоліки - почервоніння, вугрі і т.п., замаскуйте їх за допомогою спеціального коректора.
4
За допомогою пальців або спонжа нанесіть на шкіру обличчя, підборіддя і шиї тональний крем. Тональний засіб повинен ідеально підходити вам по відтінку.
5
За Т-зоні (лобі, носі і підборідді) пензлем розподіліть пудру, колір якої, як і у тонального засобу, найбільш вам підходить. На видатні ділянки обличчя нанесіть пудру на тон темніше основною. В ідеалі гарне обличчя повинно бути овальної форми, тому все, що виступає за рамки, корегуйте темною пудрою.
6
Нанесіть на повіку тіні. Вони так само допомагають коригувати обличчя і розріз очей візуально. За бажанням, підведенням для очей намалюйте стрілки. Особливо це актуально для власниць близько посаджених очей. Нанесіть туш на верхні і нижні вії.
7
Олівцем обережно додайте форму брів. Пальцями або спеціальною щіточкою акуратно розтушуйте олівцеву лінію.
8
Під вилиці і на впадинки на щоках пензлем, у напрямку до скронь, розподіліть невелику кількість рум'ян.
9
На губи нанесіть помаду і, за бажанням, блиск. Небудь, особливо якщо акцент робите на очах, обмежтеся лише блиском. Промокніть губи серветкою.
Перше, на що звертають увагу при зустрічі - звичайно ж, очі . Щоб підкреслити їх красу, зробити так, щоб вони здавалися більш промовисто і більше, ніж насправді, познайомтеся з маленькими хитрощами макіяжу для очей.
Вам знадобиться
  • - маскувальний олівець;
  • - тіні для повік;
  • - туш для вій;
  • - набір пензликів для макіяжу;
  • - білий олівець для очей.
Інструкція
1
В першу чергу, приховайте темні кола під очі ми за допомогою маскувального олівця. Нанесіть їм кілька точок і м'яко розтушуйте їх пальцем.
2
Підкресліть форму ваших очей. Забудьте про чорні і жирних лініях. Візьміть на кінчик пензлика трохи туші для вій і злегка розтушуйте її під нижніми віями.
3
Зовсім необов'язково художньо комбінувати тіні трьох тонів. Щоб очі виглядали красиво, дотримуйтеся класичного коричневого або попелясто-сірого кольорів. Нанесіть тіні в напрямку від внутрішнього кута очі до зовнішнього і просто злегка розітріть їх подушечкою пальця.
4
Знайте, що ваші вії - чарівне природне обрамлення ваших очей. Зробивши їх за допомогою макіяжу густіше і довше, ви досягнете того, що ваші очі здаватимуться набагато більше і виразніше, ніж зазвичай. Навіть тоді, коли ви обмежені в часі, виберіть хвилину і приділіть увагу вашим віям.
5
Тонкі вії спочатку покрийте шаром пудри, а лише потім починайте накладати туш. Слідкуйте, щоб на щіточці не було прилиплих волосків або грудочок туші, які можуть привести до брудних розлучень.
6
Туш накладайте повільно, обережно, не слід водити щіточкою з боку в бік. Почніть з нижніх вій. Тримаючи щіточку вертикально (намагаючись при цьому не потрапити в око), злегка поводите нею поперек вій. Зачекайте кілька секунд, поки туш підсохне, потім переходите до верхніх віям.
7
Акуратно наберіть на щіточку нову порцію туші. Опустіть очі вниз і пофарбуйте щіточкою вії знизу. Кілька секунд почекайте, поки перший шар туші висохне, потім, якщо хочете, щоб вони здавалися густіше, накладіть другий шар.
8
Збираючись на вечірку, скористайтеся старим трюком голлівудських дів, який ніколи не дає збоїв. Проведіть білим олівцем для макіяжу лінію уздовж краю нижньої повіки - білки ваших очей здаватимуться яскравими і блискучими.