Як провести ніч перед Різдвом.

Вечір Різдва традиційно прийнято проводити в колі сімейному, зібравши за одним столом і молодих, і літніх. Але навіть сімейний святкову вечерю можна зробити веселим і радісним, якщо трохи відійти від стандартного варіанту і привнести власну родзинку в різдвяний вечір. Та й передріздвяну ніч добре б провести у чарівній атмосфері майбутнього свята.
Інструкція
1
Перед тим, як до вас прийдуть гості, прогуляйтеся по вечірніх вулицях міста, зайдіть в кафе або торговий центр, де в такий час дуже шумно і весело. Заодно зможете докупити подарунки або щось до святкової вечері. Обов'язково загляньте на міську ялинку, допоможіть пустуючою дітворі зліпити снігову бабу чи навіть пограйте з ними в сніжки.
2
У деяких нічних клубах в передсвятковий вечір влаштовуються тематичні вечірки з оригінальними шоу-програмами та конкурсами. Попередньо дізнайтеся за телефоном всі подробиці заходи та забронюйте столик. Підберіть наряд, що відповідає тематиці вечірки, і вирушайте в клуб на всю ніч.
3
Якщо у вас є діти, то вивчите пару колядок та відвідаєте своїх знайомих, друзів або родичів. Побажайте їм щастя, а діти нехай заспівають різдвяну пісню - отримають не тільки задоволення, але й солодощі.
4
Спробуйте відкрити завісу майбутнього - поворожити. Тим більше, що саме в цей період, згідно з повір'ями, ворожіння найчастіше збуваються. Наприклад, поворожіть на воску. Для цього необхідно розтопити трохи воску в гуртку, а потім в блюдце налити молока. Поставте блюдце біля порога будинку або квартири, вимовивши при цьому: «Господар мій, домовик, прийди під мій поріг воску поїсти, попити молочка». На останньому слові в молоко вилийте віск. Тепер дивіться, яку фігуру він утворив, і спробуйте інтерпретувати. Наприклад, хрест позначає невдачу у фінансових або любовних справах, фігура тварини каже про появу недруга або суперника, смужки з воску обіцяють далекі дороги і переїзди, зірки до успіху і удачі у всіх справах.
5
Змайструєте домашній вівтар, який з давніх часів прийнято було робити в кожному будинку. Споруджується він тільки на заході сонця. Господар сім'ї (чоловік) урочисто заносить в будинок невеликий сніп жита, пшениці або вівса, ставить його в місце під іконами і вітає господарку так, нібито бачить її вперше. Після чоловік повинен побажати всім домочадцям багатства, здоров'я і веселого святкування. Тепер можна влаштувати спільну вечерю.