Як почистити світле пальто. до світлого однотонного пальто аксесуари.

Світле пальто - чудесна стильна річ. Деякі побоюються купувати одяг з надто мазких тканин, оскільки розуміють, що є ризик майже відразу забруднити красиву річ. Але чи варто відмовлятися від бажаного пальто тільки через острах не впоратися з його чищенням?
Інструкція
1
Перш ніж визначити, як слід чистити пальто, уважно ознайомтеся з пришитим до нього ярличком. Один із знаків на цьому ярлику вказує, чи можна пальто прати. Якщо це заборонено, то вам, швидше за все, слід скористатися послугами хімчистки.
2
Чи не несіть пальто в першу ж ліпшу хімчистку. Щоб не отримати непридатну річ, переконайтеся, що хімчистка має хорошу репутацію, хороше обладнання та хімічні засоби, а її фахівці мають досвід в чищенні таких пальто.
3
Якщо потрібної хімчистки не знайшли, залишається один вихід - взятися за справу самостійно. Почніть з огляду пальто: як сильно воно забруднено, чи є на ньому плями, чи слід його злегка освіжити, обробити залисніли місця або необхідно ґрунтовно випрати.
4
драпове і кашемірове пальто деякі господині радять чистити засобом для чищення килимів або салонів автомобілів і м'яких меблів. Для цього наносять відповідну піну на тканину і залишають її висихати, а потім зчищають щіткою і витрушують.
5
Якщо пальто виготовлено з драпове тканини, почистити його іншим способом. Повісьте пальто на плічка і чистите м'якою щіткою в напрямку ворсу. Злегка змочіть долоні водою і пропрасуйте весь драп. Розкладіть пальто на рівній поверхні і насипте на тканину пральний порошок, призначений для вовняних виробів; змітайте його злегка вологою щіткою. Таким способом добре освіжите пальто. Якщо його необхідно випрати, можете це зробити в режимі ручного прання, відключивши віджим та сушку. Майте на увазі, що якщо на пальто підкладка іншого кольору, є небезпека, що вона злиняє. Сушити пальто слід на плічках, а прасувати - через вологу тканину.
6
Кашемировое пальто можна прати в машинці при температурі не вище 30 градусів, використовуючи щадний режим. Для прання використовуйте тільки рідкий засіб для вовняних речей і обов'язково - ополіскувач-кондиціонер. Віджим використовувати не можна.
7
Кашемировое пальто періть також руками в прохолодній воді за допомогою шампуню або рідкого засобу. Води у ванні повинно бути багато. Починаючи прати, брудні місця потріть м'якою щіткою. Прополощіть, пом'якшите пальто кондиціонером, а потім знову прополощіть. Віджимати не можна. Щоб кашемірове пальто просушити, мокрим покладіть його на махрову простирадло і згортайте в трубочку, щоб вбиралася вода. Потім розстеліть на простирадлі і сушіть. Необхідно розправити всі проклеєні деталі, щоб вони не залишилися м'ятими, і не відшарувався дублерин. Гладити пальто слід з вивороту, використовуючи несильний пар.
8
Пальто з вовни періть тільки вручну миючим засобом, призначеним для такої тканини. Вода повинна бути прохолодною. Замочувати, терти і викручувати не можна. Коли будете полоскати пальто, додайте на 10 л води столову ложку гліцерину. Після прання дайте стекти воді і промокніть виріб махровим рушником. Сушити вертикально і під прямими сонячними променями не можна, а гладити слід з вивороту через вологу марлю - не дуже гарячою праскою.