Як розблокувати принтер.

Іноді офісна техніка починає вередувати. Більшість проблем вирішується просто, якщо знати причину їх виникнення. Але як бути, якщо ви не володієте спеціальними знаннями, і те, що легко для інших, надзвичайно складно для вас? Що робити, якщо раніше працював принтер раптом перестає роздруковувати документи? Ніяких фізичних ушкоджень ви не спостерігаєте, лампочка на корпусі підтверджує, що техніка готова до роботи. Як у цьому випадку розблокувати принтер і змусити його функціонувати?
Інструкція
1
Звичайно, справа може бути і у фізичній поломку устаткування, яку не видно неозброєним оком, але насамперед перевірте налаштування свого принтера. Причина може полягати в тому, що вами або іншим користувачем друк документів на даному принтері була відкладена або припинена. Всі необхідні відомості ви зможете отримати у вікні «Принтери і факси». Викликати його можна кількома способами.
2
Натисніть на кнопку «Пуск» або на клавішу з зображенням логотипу Windows на клавіатурі. У меню виберіть пункт «Принтери і факси», клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Якщо відображення даної папки не налаштоване в меню «Пуск», відкрийте її іншим способом. Через меню «Пуск» викличте «Панель управління». Виберіть категорію «Принтери та інше обладнання» і клікніть по значку «Принтери і факси», або виберіть завдання «Показати встановлені принтери та факси». Якщо «Панель управління» має класичний вигляд, виберіть потрібний значок відразу.
3
У папці, підведіть курсор миші до значка свого принтера і клацніть по ньому правою кнопкою миші. Зверніть увагу на третій рядок у випадаючому меню. Якщо в ній стоїть команда «Відновити друк», значити, відправка на друк документів на даному принтері була припинена. При цьому в статусі про стан принтера (напис під значком принтера в папці) стоятиме те ж значення. Клацніть по рядку лівою кнопкою миші, щоб розблокувати відправку документів на друк.
4
Якщо раніше в налаштуваннях була обрана команда «Відкласти друк», принтер теж не буде роздруковувати документи, а в статусі готовності обладнання буде стояти значення «Не підключений». У цьому випадку зверніть увагу на п'ятий рядок меню, що випадає. Клацніть по напису «Використовувати принтер в оперативному режимі» лівою кнопкою миші. Після цього напис у статусі змінить свій вигляд на «Готовий».