Як зробити начісування на довгому волоссі. Начісування на довге волосся.

Не кожна дівчина може похвалитися густими і розкішним волоссям. Але для цього й існують невеликі жіночі хитрощі, які допоможуть створити бажаний ефект. Начісування допоможе створити пишну зачіску або просто додати тонким волоссю додатковий об'єм. Щоб створити собі начісування, можна скористатися послугою професіонала в перукарні або спробувати створити його самій.
Інструкція
1
Вимийте голову. Начісування на брудних волоссі дуже важко створити, а якщо вам це і вдасться, то протримається він недовго. До речі, слабо тримається і начесать обсяг на прямих жорстких волоссі. Зате ідеально підходить для тонких і пухнастих.
2
Висушіть волосся. Робити начісування на вологе волосся шкідливо для їхнього здоров'я.
3
Підберіть потрібну вам гребінець. Для створення начосу використовують гребінець з частими зубами. Гребінець з широкими зубами нагоді вам, щоб причесати зроблений начісування.
4
Нанесіть на волосся мус для укладання волосся, щоб створений обсяг довше тримався. Починайте робити начісування з потилиці.
5
Візьміть пасмо шириною 2,5 см. Тримайте локон під прямим кутом до голови і починайте начісувати волосся від кінчиків до коренів. Чим тонше ви берете пасмо, тим краще буде триматися начісування.
6
Зробіть начісування на потилиці, збоку і тільки потім переходите до начесиваніем передніх пасом. Залиште декілька локонів без начосу, щоб закрити ними начісування, це додасть вашому волоссю природний вигляд.
7
Покладіть пишне волосся в зачіску і окропити їх лаком, щоб закріпити результат. Будьте уважні, лак повинен бути легким і сухим, щоб не обтяжувати волосся.
Зверніть увагу
Не робіть начісування занадто часто, це шкідливо для волосся. Звичайна структура здорового волосся складається з лусочок, які щільно прилягають один до одного. Коли ви робите начісування, ці лусочки піднімають і зачіпляються за лусочки сусіднього волоса, тому волосся і тримають пишну форму. Пишність волоссю так само можна додати і іншим способом. Просто опустіть голову вниз і окропити волосся лаком. Дайте лаку висохнути. Тепер волосся буде підняті від коренів і це теж створить ефект начосом.