Як відремонтувати блок живлення комп'ютера. підключити блок живлення до комп'ютера.

Напевно, у кожного з нас бували ситуації, коли комп'ютер не включався в потрібний момент. Найчастіше таке відбувається, якщо відмовляється працювати блок живлення ПК. Відремонтувати блок живлення можна таким способом.
Вам знадобиться
  • Викрутка хрестова, паяльник, припій, каніфоль, наждачний папір, пінцет.
Інструкція
1
Відмова блоку живлення комп'ютера міг трапитися з кількох причин: блок спочатку був неякісним, закінчився термін його експлуатації, не вистачає потужності для даного комп'ютера, або якась його деталь згоріла. У перших трьох випадках блок живлення ремонту не підлягає, тому купите новий блок живлення. У разі, якщо перегоріла якась деталь, спробуйте відремонтувати його самостійно. Найчастіше перегорає запобіжник.
2
Вимкніть комп'ютер від мережі, зніміть блок живлення і Відкрутіть кришку. Знайдіть згорілий запобіжник (він буде чорним). Зніміть плату, яка знаходиться в корпусі блоку живлення, і дуже акуратно за допомогою паяльника і пінцета Випаяти згорілий запобіжник. Подивіться його параметри (вони вказані під ним), запам'ятайте (але найкраще запишіть) і йдіть на радіоринок, або в спеціалізований магазин, щоб купити новий запобіжник.
3
Акуратно відпаяти ніжки-контакти зі старого запобіжника. За допомогою ножа або наждачного паперу ретельно зачистите контакти на щойно купленій вами деталі (контакт - це-те місце, куди ви будете припаювати ніжки від старого, згорілого запобіжника).
4
Потім за допомогою паяльника і пінцета знову припаяйте ніжки до нового запобіжнику і встановіть його назад в плату. Далі помістіть її в корпус блоку живлення, закрийте його кришкою, поставте на місце в системний блок.
5
Підключіть правильно все шнури та запустіть ваш персональний комп'ютер. Якщо він успішно заробив, то можете себе привітати - ви впоралися з ремонтом блоку живлення і все зробили, як треба.
Зверніть увагу
Обов'язково дотримуйте техніку безпеки, розбирайте тільки вимкнений з мережі комп'ютер.
Нерідко трапляються ситуації, коли блок харчування комп'ютера перестає працювати, через що комп'ютер неможливо включити, або він вимикається сам через певні проміжки часу. Що ж робити в такій ситуації?
Інструкція
1
Вимкніть живлення комп'ютера , витягніть всі кабелі і шнури, підключені до корпусу. Розгорніть системний блок задньою частиною до вас.
2
Видаліть два гвинти на задній частині системного блок а ПК. Захопіть пальцями металеву засувку в верхній частині корпусу. Підніміть її вгору, щоб раз блок іровать бічну панель системного блок а комп'ютера .
3
Натисніть на панель і посуньте його справа наліво. Видаліть гвинти, що тримають блок харчування на місці у верхньому лівому куті материнської плати. Від'єднайте кабелі, що йдуть від блок а харчування до інших апаратним складовим.
4
Переконайтеся, що блок харчування чи не видає запаху гару. Зупиніть негайно ваші дії, якщо ви відчули його - в цьому випадку комп'ютер необхідно терміново показати фахівцеві з сервісного центру.
5
Перевірте, чи не засмічений пилом вентилятор блок а харчування. За допомогою пустого балончика-спрея очистіть його лопаті. Встановіть блок харчування назад і підключити його. Зберіть комп'ютер і подивіться, чи вирішено проблему чи ні.
6
Вийміть блок харчування з корпусу знову, якщо проблема залишилася невирішеною. Перевірте номер моделі на одній зі сторін блок а. Відвідайте веб-сайт виробника, щоб побачити, яким чином ви можете вирішити можливі неполадки.
7
Придбайте новий блок харчування, якщо ви ніяк не можете виправити неполадки. Часто поломка даного пристрою може виникати через недостатню потужність і перезагруженності внутрішніми складовими комп'ютера . Ознайомтеся з інструкцією до всіх комплектуючих, з'ясуйте, яка потужність для них є оптимальною, і виберіть відповідний блок харчування.
8
Переконайтеся, що електрична розетка, до якої ви підключаєте комп'ютер, є справною і подає достатню напругу. Будь-які, навіть найнезначніші замикання нерідко призводять до виходу з ладу будь-якого блок а харчування.