Як підключити микшер до ноутбука. Як підключити ноутбук до мікшера.

Підключення мікшера до ноутбука - заняття не з простих. Одна справа - підключити провід до двох роз'ємів, інше - вибрати відповідну звукову карту, з чим ви неодмінно зіткнетеся, якщо і далі будете займатися музикою.
Вам знадобиться
  • - комплект проводів для підключення мікшера до ноутбука, з одного боку якого повинен бути штекер «джек».
Інструкція
1
Переконайтеся, що на вашому ноутбуці встановлені необхідні драйвера на звукову карту. Якщо потрібно, оновіть їх, щоб вони працювали коректно, оскільки в іншому випадку з підключенням мікшера можуть виникнути проблеми. Знайдіть на ноутбуці роз'єми аудіовиходу, зазвичай вони відзначені піктограмою з зображенням навушників.
2
Візьміть провід підключення зі штекером «джек» і підключіть один його кінець до аудіовиходу звукової карти ноутбука, а другий - до мікшера. Краще всього використовувати варіант кабелю, де підключення відбувається за допомогою двох проводів, з'єднаних в один «джек» з іншого кінця.
3
Якщо у вас є дріт, що має з одного боку штекер «джек», а з іншого - «тюльпани», підключіть перший до гнізда на відеокарті, а другі до відповідних портів аудиовхода на мікшері. Будьте уважні, дотримуйтесь колірну схему підключення проводів. Також ви можете використовувати спеціальні перехідники, які можете придбати в магазинах радіотехніки вашого міста.
4
Придбайте спеціальну зовнішню звукову карту для ноутбука в тому випадку, якщо хочете домогтися кращого звуку при використанні мікшерного пульта. Ознайомтеся з їх асортиментом на спеціалізованих сайтах і перегляньте відгуки користувачів, які вже придбали ту чи іншу модель.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що від стандартних звукових карт, особливо від тих, що вбудовані в материнську плату (більшість ноутбуків мають тільки такі звукові адаптери), ви не досягнете хорошого звучання. Прочитати інформацію про професійні звукових картах ви можете за наступними посиланнями: http://www.stereohead.ru/index.php?name=Pages&op=cat&id=10, http://www.computerra.ru/terralab/multimedia/357747/, http://www.n-audio.com/news/new7.php.
Корисна порада
Купуйте професійні звукові карти.
Сучасний музикант, який працює з електронними музичними форматами, не може обійтися в своїй творчості без комп'ютерних технологій так само, як не може обійтися і без спеціалізованого музичного обладнання. Щоб удосконалити свою роботу і зробити створення музики ще більш цікавим і багатогранним, музиканти підключають до комп'ютера мікшерні пульти, що дає їм масу нових можливостей.
Інструкція
1
Для початку ознайомтеся із задньою панеллю вашого мікшера, на якій знаходиться декілька входів і роз'ємів.
2
При підключенні до мікшера комп'ютера, ваша машина стане джерелом сигналу - наприклад, якщо підключити його в лінійний вхід відповідним кабелем Line In. Після такого підключення комп'ютер дасть на один з каналів стерео-сигнал.
3
Щоб записувати музику через комп'ютер, підключіть до гнізда комп'ютера вихід Master або Booth, використовуючи кабель, на одному кінці якого знаходиться стерео-джек 3,5, а на іншому - два RСA-роз'єму. Підключення в даному випадку також йде через лінійний вхід.
4
Ці способи підключення будуть єдино можливими для вашого комп'ютера, якщо у вас встановлена звичайна, а не багатоканальна саундкарти. Використовуючи карту, ви можете вивести на два канали мікшера два стерео-сигналу для більш якісного комп'ютерного зведення звуку.
5
Щоб впливати на параметри комп'ютерних програм для роботи зі звуком через мікшер, потрібно, щоб у мікшера був USB-вихід, або, щоб він підтримував midi.
6
У кожному разі, підключення мікшера до комп'ютера за допомогою звукового кабелю є найбільш оптимальним і універсальним варіантом, який не можна замінити тільки лише USB-підключенням пристрою до комп'ютера.